SYNERGY. IT BUSINESS & IT EDUCATION
2019-12-13
Tip-Tap – комп’ютерна миша на кінчиках пальців БЕЗ батарейок
2019-12-15

UKRAINE NOW – НОВИЙ БРЕНДИНГ УКРАЇНИ

Ukraine now – це наймасштабніша міжнародна маркетингова кампанія українського уряду, яка стартувала в 2018 році. Її ціль – сформувати бренд України у світі, залучити в країну інвестиції та покращити туристичний потенціал.
У підготовці до кампанії взяли участь 27 експертів комісії з питань популяризації України у світі. З їхньою допомогою було зібрано максимальну кількість даних і матеріалів, щоб створити бренд, який продемонструє привабливість України для туризму, культурної взаємодії та бізнесу.

Навіщо країні бренд.
Люди, які не бували в Україні жодного разу, бачать українців закритими, агресивними та нетолерантними. Цей образ сформовано здебільше з того, що вони бачать і чують у новинах. З такою репутацією важко привабити в країну інвестиції та туристів. Але ті, хто був у нас хоч раз, змінюють свою думку і відзначають гостинність українців, чудові краєвиди, культуру та архітектуру.

Щоб ГЛОБАЛЬНО змінити уявлення про українців і переконати ще більше людей завітати до нас, Україні потрібен бренд. Такий бренд, що продемонструє нас як відкриту сучасну країну, де відбувається все найцікавіше саме зараз.

«Зараз» – це найважливіше слово для України сьогодні. Сучасні українці – вони про «зараз». Вони не чекають, не бояться. Вони діють та створюють саме зараз нові компанії, нові прогресивні бізнеси, нові кафе, ресторани, фестивалі, нові заводи, нові креативні академії та інноваційні технопарки!
РЕКОМЕНДУЄМО ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО ПРО ГОЛОВНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ БРЕНДБУК

https://www.youtube.com/watch?v=fu6-L9CsYOo