UKRAINE NOW – НОВИЙ БРЕНДИНГ УКРАЇНИ
2019-12-14
Фінтех-стартап TurnKey з українськими засновниками привернув інвестиції в Сінгапурі
2019-12-15

Tip-Tap – комп’ютерна миша на кінчиках пальців БЕЗ батарейок

Комп’ютерними інженерами з канадського Університету Ватерлоо за участю Національної дослідницької ради Канади (NRC) створено недорогий і зручний в багатьох життєвих ситуаціях переносной пристрій Tip-Tap для дискретного двокоординатного комп’ютерного введення, яке функціонує без батарейок і дротів.

Воно використовує радіопозначки (RFID) і дозволяє працювати з 2D-інтерфейсом додатків по-різному поєднуючи кінчики вказівного і великого пальців руки. На кожному з пальців передбачено по три контактних області, тобто комбінувати їх можна дев’ятьма різними способами

В процесі розробки своєї технології, університетські дослідники визначили найзручніші для дотику великим пальцем області вказівного пальця і ​​провели експерименти з різними типами точок введення – гладкими, горбками і магнітами.

Для тестування продуктивності використовувалася рання версія Tip-Tap, яку необхідно було підключати до джерела живлення. Пізніше інженери знайшли спосіб відмовитися від батарей. Для цього вони розділили антену RFID надвоє і оснастили обидві частини трьома мікросхемами для підтримки введення даних пучкою, що переміщається в двох вимірах.

Автори випробували свою ідею в двох прототипах Tip-Tap: рукавичці з інтегрованою міткою RFID з великою дальністю дії (до 4 метрів) і тимчасової татуювання, що наноситься прямо на шкіру. Будь-який з них можуть використовувати, зокрема, хірурги для швидкого доступу до діаграм передопераційного планування. Користування звичайної мишею під час операції важко, так як вимагає повторної дезінфекції рукавичок хірурга.

Свою роботу команда з Ватерлоо представила на ACM Symposium on User Interface Software and Technology (UIST) – головної наукової конференції, присвяченої інновацій в інтерфейсах людина-комп’ютер.
Джерело:
https://ko.com.ua/tip-tap_kompyuternaya_mysh_na_konchikah_p…