Український стартап SolarGaps ОТРИМАВ 1 млн ЄВРО в рамках програми Horizon 2020
2019-12-12
UKRAINE NOW – НОВИЙ БРЕНДИНГ УКРАЇНИ
2019-12-14

SYNERGY. IT BUSINESS & IT EDUCATION

Сьогодні Яна Підлісна – заступниця голови правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи взяла участь у конференціі «SYNERGY. IT BUSINESS & IT EDUCATION» яка відбулась в інноваційному просторі UNIT.City

Основна мета заходу – сприяти розвитку нового формату підготовки спеціалістів, які будуть відповідати потребам IT-ринку та стануть драйвером креативної економіки України.

Основними темами для обговорення були такі питання як:
зміни в інформаційних технологіях;
поява штучного інтелекту та вплив на освітні тенденції в Україні та світі;
нові технології в ІТ- освіті;
роль Держави в розвитку освіти та які механізми необхідно запровадити для якісного вдосконалення освітнього процесу;
кращі світові практики у сфері ІТ компаній;
На конференцію були запрошені провідні експерти у освітній та ІТ сферах, які дискутували на тему сучасного інормаційно-освітнього розвитку та можливостей вдосконалення його на всіх рівнях
Так, один із спікерів, Юрій Антонюк, віце- президент компаніі EPAM SYSTEM, наголосив, що IT освіта та освіта взагалі основа нашоі індустрії і наразі спостерігається позитивна тенденція в тому, що бізнес допомагає освітній сфері, а також є суттєва підтримка з боку Держави
Адже освітня екосистема найефективніша ТІЛЬКИ тоді, коли є колаборації трикутника: уряд- освіта- бізнес.

Також на захід була запрошена керівник Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ Роксолана Стадник , яка репрезентувала Бренд Ukraine Now , який вже встиг гучно заявити про себе в Україні, був підтриманий Урядом, та отримав міжнародне визнання!
Як наголосила Роксолана Стадник бренд був відмічений міжнародною спільнотою, отримавши нагороди на престижних дизайнерських конкурсах та став брендом успіху- Ukraine Now показує, що Україна є відкритою, сучасною країною, де відбувається все найцікавіше саме зараз.

В рамках конференції відбулась освітня панельна дискусія із провідними експертами та представниками влади, в рамках якої було розглянуто такі ключові питання сьогоднішніх реалій як:
ЩО треба зробити задля забезпечення достатньої готовності кваліфікованих спеціалістів?
ЯК зробити так, щоб молодь ПОВІРИЛА у ефективність української освіти?
ЯКИХ методів та механізмів не вистачає задля того, щоб забезпечити розвиток IT-освіти?
ЯК Держава може допомогти освітній сфері та забезпечити гідну якість IT-освіти в українських школах та університетах ?

Також в рамках Synergy реалізовано реальні кейси колаборації провідних IT-компаній та вишів, кращі практики корпоративної IT-освіти, доповіді спікерів, панельні дискусії, ресепшн стартапів і освітніх проектів та, звичайно, нетворкінг в неформальній атмосфері.
І все для того, щоб налагодити нові бізнес-зв’язки та партнерства.

Державна інноваційна фінансово-кредитна установа висловлює подяку організаторам продуктивного освітнього заходу SYNERGY. IT-BUSINESS&IT EDUCATION за Ваш надзвичайно важливий вклад у національну екосистему та підтримку інноваційноі складової в освітніх програмах в Україні !