Інноваційний індекс Bloomberg 2020
2020-02-10
Зустріч з незалежними експертами Manfred Spiesberger Center for Social Innovation, та Nauwelaers Claire
2020-02-12

Success stories : Антон Галяшинський з проєктом WiderMultiVision

Друзі, ДІФКУ – це унікальна платформа, що надає найцінніший актив – можливості!
І як приклад – наша нова рубрика – Історії успіху з ДІФКУ!

Сьогодні 11/02/2020 року в Державна інноваційна фінансово-кредитна установа завітав СEO Wider MultiVision випускник КПІ, Антон Галяшинский (Anton Galyashinsky) .


Саме його проєкт став фіналістом конкурсного відбору інноваційних проєктів #ДІФКУ.
Тож, ми запитали у Антона, яка його історія успіху та яку роль в ній зіграла Державна інноваційна фінансово-кредитна установа.

Антон, розкажіть коротко про концепцію Вашого проєкту та інноваційну складову в ньому?
– Доброго дня! Основою інноваційного рішення є те, що ми поєднали різні компоненти мультимедійних пристроїв в одне технічне рішення, а саме потужності ПК, акустичної системи та проекційного екрану в один пристрій, що дає можливість абсолютно автономно та оперативно організовувати мультимедійну систему. Ми розробили мобільний розбірний пристрій який має діагональ 123 дюйми.

Скажіть, а в чому унікальність проєкту Wider ?
– Маючи досвід роботи в міжнародних корпораціях, які виробляють обладнання, ми чітко зрозуміли динаміку – наприклад, у великих компаніях все відбувається дуже інертно, до того ж компанія займається не лише одним пристроєм, а багатьма водначас.
Наша перевага – компанія займається тільки цим проєктом і може дуже швидко налагодити технологічні процеси та організувати виробництво.

Як у Вас виникла ідея створити інноваційний винахід?
– Ідея прийшла із того, що я багато років працював в даній сфері і глибоко розуміючи технічні аспекти обладнання і ринкові потреби ми почали розробляти винахід. Через півроку з’явився перший прототип винаходу.
Наразі, у нас багатовекторний бізнес – освіта, корпоративне держуправління та розваги, оренда та продаж.

Розкажіть, а як саме Ви дізнались про ДІФКУ?
– Я почув від знайомих, що є державне фінансування інноваційних проєктів і в 2018 році ми ознайомились з діяльністю Установи, дізнались за конкурс інноваційних проєктів та почали готуватись до участі.
На початку 2019 року ми вже отримали висновки МОН про інноваційність проєкту та технологій. Напередодні подання документів ми отримали патенти на наш пристрій (патент на винахід та на корисну модель). Це невід’ємна частина пакету документів, яку необхідно подавати в ДІФКУ. Згодом ми розробили та погодили бізнес-план та підготували документи компанії.

Як саме Вам допомогла наша Установа?
– Пройшовши всі етапи конкурсного відбору ми, на щастя, за допомогою Установи отримали можливість організувати серійне виробництво нашого продукту та вийти на міжнародні ринки. Зараз у нас є представництво у Польщі, перший контракт, який був укладений після заключень договору з ДІФКУ – це продаж пристрою саме в Польщу. Ми брали участь у міжнародних виставках, таких як СЕS в Лас-Вегасі та виробили ту кількість обладання, яка дає нам змогу проводити демонстрації на об’єктах замовників – в Нацбанку, в Київській міській державній адміністрації, в Міністерстві інфраструктури. Адже, наша методика розвитку – try and buy!

Чи виправдались Ваші очікування від співпраці з ДІФКУ?
– Так, звичайно, адже на отримані кредитні кошти, вироблено кілька десятків пристроїв і зараз вони вже знаходяться на дослідній експлуатації і вже оголошені закупівлі серії пристрої в Київській міській державній адміністрації для оперативного управління ситуацією в місті Києві.

Які у вас глобальні цілі на 2020 рік?
– Отримати таку кількість замовлень пристроїв, щоб максимально покрити кредитні кошти. Після участі у виставці СES у Лас-Вегасі також є практичний результат – дві компанії хочуть ексклюзивно представляти наш продукт в США і зараз вони підраховують необхідну кількість коштів та час їм знадобиться, щоб масово запуститись на ринку США.
Є також інший партнер, який планує просувати наш продукт із його програмним забезпеченням на ринку США.

На які міжнародні ринки Ви хочете вийти в найближчий час?
– Це Німеччина. Ми отримали можливість забезпечити презентацію та переговори із нашою цільовою аудиторією в Німеччині, адже ми довели доцільність та необхідність наших пристрїв для німецького ринку. Перевагою нашого продукту ще є і те, що ми не тільки продаємо його, а й здаємо в оренду на форуми, виставки, семінари та конференції.

Чи плануєте ви розширяти лінійку виробництва ?
– Наразі окрім 2-х моделей, які ми випускаємо, вже маємо 2 моделі на стадії концептуального проєктування. Кожен рік ми плануємо випускати новинку!

Назвіть будь-ласка Ваші найбільші досягнення під час реалізації цього проєкту?

  1. Наш перший замовник – державний університет Азербайджану;
  2. Стратегічне партнерство з компанією Redbull Ukraine ;
  3. Ми обладнали ПрАТ АК Київводоканалнашим пристроєм для виставкової діяльності;
  4. За допомогою нашого пристрою експерти УЄФА слідкували за безпекою фан-зон під час проведення фіналу у Києві.

Щиро сподіваємось, що команда Wider MultiVision стрімко та швидко підкорить усі світові вершини!
Державна інноваційна фінансово-кредитна установа бажає успіхів, натхнення та реалізації усіх масштабних цілей та глобальних стратегій!

ДІФКУ – НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР У РЕАЛІЗАЦІЇ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЄКТІВ!
МИ відкриті до ДІАЛОГУ!
тел./факс: +38 (044) 354 04 70
e-mail: office@sfii.gov.ua