ОСНОВНІ ІДЕЇ, ЯКІ ВИЗНАЧАТЬ 2020 РІК
2020-01-11
Залучення іноземних інвестицій – це реально, якщо працювати разом з ДІФКУ
2020-01-11

MUNI WORLD 2020 ГЛОБАЛЬНА ДИСКУСІЯ З ПИТАНЬ РОЗУМНИХ МІСТ І МІСЬКОЇ БЕЗПЕКИ!

ЩО ТАКЕ MUNI WORLD?
MUNI WORLD – це щорічна «фабрика ідей», присвячена проблемам, пов’язаним з розумними містами. Мери і вищі посадові особи з провідних міст світу зустрічаються, щоб поділитися передовим досвідом і знаннями.
В рамках MUNI WORLD 2020 відбудеться триденна міжнародна програма, присвячена інноваційному розвитку розумних міст, стратегіям їх сталого розвитку, екологічним і транспортним питанням, рішенням в сфері міського планування; також відбудеться спеціальна виставка і конференція на тему тероризму в розумних містах.

MUNI EXPO – це щорічний захід, що проводиться Федерацією органів місцевого управління Ізраїлю, унікальний в своєму роді на Близькому Сході.
У заході беруть участь близько 9000 вищих посадових осіб з 257 органів місцевого управління Ізраїлю.
Значимість MUNI EXPO полягає в спільних проектах, організованих в період конференції, а також в її впливі на повсякденне життя мільйонів городян.

MUNI WORLD 2020 року – це можливості для навчання і отримання нової інформації, це сприяння розвитку промисловості, а також вражаюча виставка і цікаві екскурсії по бізнес-акселератору і стартапам Ізраїлю.
 Відвідування муніципальних акселераторів *: учасники зможуть взяти участь в спеціальних екскурсіях по муніципальним інноваційним екосистемам Ізраїлю
Міжнародна нарада по міським інноваціям та безпеці
 Конференція, присвячена розумним містах, і виставка інновацій на Muni Expo

ПОДРОБИЦІ за посиланням:http://muniexpo.co.il/muni-world/