КОСМІЧНІ ІННОВАЦІЇ: ВІД МИНУЛОГО ДО СЬОГОДЕННЯ
2019-10-17
ПОЛ СЛОУН: СПРОБУЙТЕ ВПРОВАДИТИ ІННОВАЦІЇ
2019-10-17

InCo Forum 2019

Саме зараз представниця Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Yana Pidlisna бере участь в InCo Forum 2019 який проходить у м. Запоріжжя.
InCo Forum 2019 – розвиток регіону та залучення інвестицій, гасло форуму Innovations&Cooperation. Відкрив InCo Forum 2019 голова Запорізької облдержадміністрації Туринок Віталій Вікторович, подякувавши всім учасникам за участь у формуванні та розвитку інноваційної інфраструктури регіону.
Yana Pidlisna передала вітання від Голови правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Володимира Ставнюка (Volodymyr Stavniuk) , запевнивши у повазі та побажала успіхів у подальшій діяльності та розвитку регіону.
Сьогодні ДІФКУ пропонує низку фінансових інструментів для розвитку інноваційного бізнесу в Україні, реалізації інноваційних та інвестиційних проектів, підтримки стартапів, розвитку інноваційної та інвестиційної інфраструктури в Україні.
Під час InCo Forum 2019 Yana Pidlisna розповіла про реальні працюючі можливісті щодо залучення інвестора у розвиток інноваційних та інвестиційних проектів (подати проект можливо на офіційному сайті – https://www.sfii.gov.ua), а також про Конкурси для інноваційних та інвестиційних проектів, доречі згодом планується оголошення Конкурсу.
Також Yana Pidlisna розповіла про експериментальний проект, який реалізується Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України разом з ДІФКУ, яким передбачено надання державного стимулювання для стартапів та винаходів, подальший їх розвиток на вітчизняному та міжнародному ринках.
Основна мета проведення InCo Forum 2019 – створення ефективного майданчику для висвітлення шляхів інноваційного розвитку України, її регіонів та підприємств, а також надання можливості бізнесу ознайомитися із програмами підтримки та фінансування інновацій, наявними інвестиційними та венчурними фондами.
Державна інноваційна фінансово-кредитна установа висловлює подяку за організацію InCo Forum 2019 та висвітлення на форумі найактуальніших питань у розрізі інноваційної діяльності нашої країни її організаторам: Запорізькій обласній державній адміністраціїЗапорізькій Торгово-Промисловій Палаті та Торгово-промисловій палаті України / Ukrainian CCI.
Доречі, на сьогоднішній день по обсягам реалізованої промислової продукції Запоріжжя посідає 4 місце серед регіонів України. Підприємствами області у січні-серпні 2019 року вироблено 30% загального обсягу електроенергії в Україні, 38,7% – сталі, 20,7% – чавуну. Індекс капітальних інвестицій у січні-червні 2019 року склав 95,6%.
Слід зазначити, що основним джерелом капітальних інвестицій у Запорізькій області є власні кошти підприємств та організацій, частка яких у загальному обсязі інвестицій становить понад 85% (4,9 млрд грн). Протягом січня-червня 2019 року підприємствами та організаціями області за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 5,7 млрд грн (10 місце серед регіонів).