Підписано Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво з ТОВ “Євроіндекс”
2019-12-24
На Київ припадає третина капітальних інвестицій в економіку країни
2019-12-24

ENERGY SECURITY FORUM 2019

Сьогодні Яна Підлісна заступниця голови правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи виступила із вітальним словом на заході ENERGY SECURITY FORUM від Energy Club.
Під час свого виступу Яна Підлісна передала вітання всім спікерам та учасникам заходу від Володимира Ставнюка – голови правління ДІФКУ, а також розповіла про ефективні інвестиційні механізми, які надає Установа, репрезентувала інвестиційний потенціал у сфері реалізації проектів із відновлювальних джерел енергетики та побажала всім учасникам заходу натхнення та продуктивної панельної дискусії!

На форумі експерти аналізували та давали оцінку підсумкам роботи Держави та бізнесу в області ринку відновлювальної енергетики, ринку електроенергії, газового ринку та енергоефективності в цілому.

Основні гравці ринку відновлювальної енергетики, трейдери та регулятори ринку обговорювали проблеми ринку України та прогнозували майбутнє розвитку вітчизняної енергетики.

Також учасниками панельної сесії розглядалось таке актуальне на сьогодні питання, як прогноз газового ринку України на 2020 рік,а саме:
– Початок роботи нового Оператора ГТС України;
– Адаптація ринку до нових тарифів;
– Розвиток біржової торгівлі та вдосконалення біржових продуктів ;
– Розвиток оператора ГТСУ та оператора «Підземних газосховищ».
Ключовими аспектами панельної дискусії було обговорення основних напрямків розвитку енергетичної галузі в Державі та підбиття підсумків розвитку даної сфери у поточному році!

Державна інноваційна фінансово-кредитна установа щиро дякує за чудову організацію та продуктивну панельну дискусію організаторам заходу ENERGY CLUB – бізнес-спільноті, яка об’єднує лідерів енергетики з 2016 року і основна мета клубу – зміцнити позицію України як інвестиційно привабливої держави та її роль у забезпеченні енергетичної безпеки Європи!