Український голосовий асистент Senstone надійшов у продаж
2019-12-19
Малий і середній бізнес в Україні приносить 55% валового внутрішнього продукту в економіку країни
2019-12-20

DEMO DAY #6!

Сьогодні відбувся інноваційний та насичений креативними стартапами та проектами конкурс Demo Day#6 членом журі якого була Яна Підлісна – заступниця голови правління ДІФКУ

Серед претендентів на перемогу були хардверні, софтверні та соціальні стартапи. Це переможці регіональних фіналів, які дійшли до кінця програми і будуть боротися за головний приз.
Проекти зовсім не схожі один на одного: одні створюють прилади, що зберігають життя, інші – онлайн-квести, телеграм-боти або емоджі-трекери.

Познайомимось детальніше із кожним
Dew Pocket – це перший портативний девайс, що перетворює звичайну воду на антибактеріальний спрей. Все, що тобі потрібно – просто залити в нього води.

StrikhaAI – технологія моніторингу та контролю клімату з штучним інтелектом, яка подбає про ваші рослини. Від гроубоксів для зелені до домашніх теплиць для вирощування овочів та розсади в домашніх умовах.

LitTeen – додаток, що надає інформацію дітям та підліткам про статевий та сексуальний розвиток. Він потурбується про ментальне та фізичне здоров’я, а також відповість на будь-яке твоє запитання по темі.

Și Beck – додаток, який за лічені секунди допоможе знайти будь-якого спеціаліста, який тобі потрібен.

MEV ( modular electric vehicles). Це як лего, але електротранспорт. Ти самостійно можеш зібрати самокат, гіроскутер або навіть електровелосипед.

Tap$Take – програма лояльності для справжніх кавоманів. Завантажуєш додаток та економиш до 25% щоразу.

FINDWAY – додаток, що покаже тобі найцікавіші туристичні маршрути України. Всі треки маршрутів доступні для завантаження, щоб було зручно користуватися офлайн.

Veezify – стартап, що допоможе підвищити продуктивність та ефективність кожного співробітника за рахунок автоматизації розподілу задач.

Dribnichki – маленькі зручні бокси для подорожей з усіма необхідними засобами гігієни. З ними можна спокійно забувати шампуні та зубні щітки вдома.

PaperCraft-Models – моделі із паперу для декору та свят- кращий не банальний подарунок .

Talking Forms -простий та дієвий механізм онлайн заповнення форм за допомогою голосових команд.

Agromult – цікава можливість відкрити для себе світ природи за допомогою історій Поллі.

ITbabushka – веб-сайт за допомогою якого люди старшого покоління можуть легко вивчити функції сучасного смартфона.

PrintMeBot – телеграм -бот для комунікацій студентів між собою.

ПЕРЕМОЖЦЯМИ БУЛО ВІДЗНАЧЕНО наступні стартапи:

Менторство від ERC і ДІФКУ отримує My yETi з Чернігова.Це індивідуальний електротранспорт.

LitTeen отримує спеціальну номінацію за найбільший соціальний вплив! Дівчата розробили додаток для сексуальної освіти дітей і підлітків.

А ГОЛОВНИЙ ПРИЗ -поїздку в Естонію на найбільшу конференцію експертів, фондів та стартапів отримує команда Veezify!
Державна інноваційна фінансово-кредитна установа вітає переможців та бажає їм сил, наснаги та інноваційних ідей для підкорення вітчизняних та міжнародних ринків !
Також висловлюємо подяку @YEP! за чудову організацію заходу та конструктивні пітчинги!