Зустріч з Alfred F. Praus
2020-02-12
Урочисте підписання трьохстороннього меморандуму про співпрацю та взаєморозуміння із Українською Міжнародною Бізнес Асоціацією та GTP Global Transformation Platform
2020-02-17

Інформаційна зустріч-презентація перспектив та можливостей розвитку співробітництва України з Малайзією

Сьогодні Yana Pidlisna заступниця голови правління Державна інноваційна фінансово-кредитна установа взяла участь в інформаційній зустрічі-презентації перспектив та можливостей розвитку співробітництва України з Малайзією, яка відбулася за участі торгового представника Малайзії в Україні – представника державної агенції MATRADE пана Віталія Бойко. Зустріч відбулася в Київська торгово-промислова палата / Київська ТПП / Kyiv CCI під головуванням Віце-президента Палати Коляденка Володимира.
Yana Pidlisna під час зустрічі надала пропозицію щодо можливості презентації ДІФКУ /SFII під час Виставки українських інноваційних та інвестиційних проектів, стартапів, винаходів для залучення інвестицій з подальшою реалізацією та супроводом ДІФКУ включаючи роботу з інвесторами.


Під час зустрічі були висвітлені наступні питання:
– Презентація економіки Малайзії та особливості її ринку;
– Українсько-малайзійське торговельно-економічне співробітництво;
– Сприяння українським компаніям у виході на ринок Малайзії;
– Сертифікація продукції у Малайзії;
– Презентація виставки та ділової програми MIHAS2020.
Запрошуємо до участі представників українських компаній, зацікавлених в розвитку співробітництва з Малайзією.
ПРО ВИСТАВКУ!
З метою розширення експорту української продукції на ринок Малайзії та країн АСЕАН, Київська ТПП за підтримки Посольства Малайзії та малайзійської державної агенції «MATRADE» 29.03 – 4.04.2020 р. організовує на пільгових умовах візит української делегації у Малайзію, м. Куала-Лумпур для участі у бізнес-форумі «INSP MIHAS 2020» та Міжнародній виставці харчової продукції та обладнання «MIHAS 2020». Участь у програмі беруть також делегації 30 країн Південно-східної Азії та Близького Сходу.
Тематика програми переговорів та виставки – Продовольчі товари – халяльна продукція, харчова сільськогосподарська продукція, рослинні продукти, готові продукти харчування та напої; м’ясо тварин та птахів; молочна продукція та жири; консервована та заморожена продукція; кондвироби та харчові добавки. Непродовольчі товари – харчове та с/г обладнання, устаткування, технології, тара та упаковка. Фармацевтика та косметика – органічне харчування, вакцини, вітаміни, добавки для здоров’я. Обладнання для ресторанів та готелів, громадське харчування, логістика, фінансові та банківські послуги та ін.
Під час бізнес-форуму відбудуться індивідуальні переговори (з перекладачами) з керівниками малайзійських та інших компаній за напрямками діяльності .
Програма участі 29.03–4.04.2020 р. (7 днів) включає проживання у готелі 5* (Sngl, BB), трансфери на ділову програму та виставку, участь у бізнес-форумі та виставці, організація індивідуальних переговорів, послуги перекладачів, вхідні квитки на виставку, гала-прийом, медичну страховку.
Заявки приймаються до 18.02.20 р.

Якщо Ви маєте бажання взяти участь у Виставці звертайтеся за номером телефону +380444820434, або пишіть на електронну скриньку poludov@kcci.org.ua; pidlisna.difku@gmail.com
inernational@kcci.org.ua