РОЗВИТОК ІННОВАЦІЙНИХ ОБОРОННИХ ТЕХНОЛОГІЙ В УКРАЇНІ З ДІФКУ
2019-10-10
АВСТРІЙСЬКІ СТАРТАПИ НАБИРАЮТЬ ОБЕРТИ!
2019-10-10

ІННОВАЦІЙНІ ІНСТИТУТИ УКРАЇНИ В ЄВРОПЕЙСЬКОМУ ОФІСІ ООН

В центральному європейському офісі ООН у Відні під час Глобального Форуму Володимир Ставнюк  Голова правліня Державної інноваційної фінансово-кредитної установи виступає на панелі Innovation dialogue, де доповідає про підтримку інновацій в Україні , у панельній сесії беруть участь представники Республіки Молдова, Республіки Казахстан, ПАР.
The Global Cleantech Innovation Programme for SMEs  програма, що організовується у країнах, які розвиваються, для підтримки малого та середнього бізнесу. Програма започаткована міжнародною організацією UNIDO (UNITED NATIONS INDUSTRIAL DEVELOPMENT ORGANIZATION).
Цього року програма The Global Cleantech Innovation Programme for SMEs in Ukraine розпочала роботу в Україні разом з Державною інноваційною фінансово-кредитною установою.
ДІФКУ є партнером програми ООН в Україні по відбору старапів по чистій енергетиці в Україні. Відбір стартапів закінчився. Чотири українських переможця представляють свої проекти в  європейському офісі ООН для подальшого отримання фінансування.