Україна починається із кожного з нас…
2019-12-17
У Tech StartUp School відбулась ПРЕЗЕНТАЦІЯ Asolution Hub
2019-12-18

ІННОВАЦІЙНІ СИСТЕМИ ДОМАШНЬОЇ БЕЗПЕКИ ВІД Ezviz

Доступна домашня безпека – основний тренд останніх декількох років, що виник в наслідок революційних змін в принципах охоронного обладнання. Виробники стали приділяти більше часу дизайну, простоту і функціональність своїх пристроїв, при цьому зберігши доступну вартість для більшості користувачів. І це стосується не тільки домофонів або охоронної сигналізації, але і відеоспостереження – найпопулярнішою системи безпеки.

Не стала виключенням і компанія Hikvision – номер один в світі по виробництву систем відеоспостереження, організувавши дочірню компанію Ezviz, вдало штурмує європейський ринок, а з недавнього часу ще й український.

При цьому досвіду у Hikvision накопичилося достатньо – на обладнанні даного виробника будуються системи безпечних міст, активно впроваджується штучний інтелект і різні аналітичні кампанії, що стежать за автомобільним і людським трафіком. Власне, тому для компанії не склало труднощів відкрити ще один відділ розробки і присвятити його виключно домашнім системам, впроваджуючи, тим не менш, в них кращі свої напрацювання.

І це стосується не тільки обладнання – зараз у Ezviz асортимент, який здатний охопити практично будь-які завдання з безпеки, а й розробка програмного забезпечення, програми та хмарного сервісу. Без них ні про яке «клієнтоорієнтованість» говорити не можна.

Крім камер відеоспостереження, в екосистему Ezviz можна додати і інші цікаві пристрої. Наприклад, розумний дверний дзвінок Ezviz DB1 з доступом через смартфон, а також бездротової дверний глазок Ezviz DP1, обидва ці пристрої закривають потреби в домофон і забезпечують додатковий рівень безпеки завдяки вбудованим камерам, мікрофонів і динаміків.

Ну і вишенька на торті Ezviz T31 – розумна розетка з можливістю дистанційного керування і можливістю складати сценарії. Вона дозволить зробити розумними звичайні побутові прилади, які ми вічно забуваємо відключати – від праски і кондиціонера, до бойлера.

Що ще відрізняє домашні системи безпеки від Ezviz? Звичайно ж, це проста установка, настройка і користування. Для успішного управління такими пристроями не потрібно присутність майстра або спеціаліста – все налаштовується в лічені хвилини, за допомогою смартфона і QR-кодів. При цьому, виробник робить акцент на захищеності даних – ви можете бути впевненими в тому, що ваші відеозапису і трансляції будуть доступні тільки вам.
Джерело: https://www.newegg.com/…/ezviz-db1-video-doorbell-sleek-ad…/