АЛЬТЕРНАТИВНА ЕНЕРГЕТИКА НА СХОДІ УКРАЇНИ
2019-12-10
РУМУНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКА IT-компанія UiPath купила ЛЬВІВСЬКИЙ СТАРТАП StepShot
2019-12-11

ІННОВАЦІЙНІ РІШЕННЯ У АВІАКОСМІЧНІЙ СФЕРІ

Досягнення 2019 року показують тенденції, які можуть стати основними в майбутньому – від експериментального літака, який може започаткувати новий період тихого надзвукового польоту, до безпілотника, призначеного для польоту на Марс, створені для того, щоб розширити межі інженерних можливостей людства.

LauncherOne – Virgin Orbit – Virgin Orbit прикріпила свою ракету LauncherOne до лівого крила модифікованого Boeing 747. На висоті 10,5 кілометрів ракета довжиною майже 22 метри відривається від літака, запускає свої двигуни і несе корисне навантаження в космос – в той час як літак повертається на аеродром. LauncherOne повинен провести свій перший офіційний випробувальний політ або в цьому році, або на початку наступного, і вже укладено контракт на кілька комерційних місій, в тому числі одну на Марс.

X-59 QueSST – Lockheed Martin и NASA – Експериментальний літак довжиною 30 метрів буде летіти з надзвуковою швидкістю, але повинен буде робити це тихо. Якщо початковий політ, запланований на 2021 рік, пройде добре, відкриється можливість літати вдвічі швидше, ніж зараз.

T-7A Red Hawk – Boeing и Saab розробили і створили двомісний навчально-тренувальний літак, обладнаний сенсорними екрани для доступу до систем навігації та зв’язку або інформації про стан літака. Місце інструктора знаходиться вище, ніж місце курсанта, що покращує огляд.

Марсіанський вертоліт – NASA – Інженери Лабораторії реактивного руху розробили 2-кілограмовий вертоліт з співвісним гвинтом для польотів в атмосфері Марса.
Детальніше: http://www.wing.com.ua/content/view/23991/59/