РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ ФОНДУ ПІДТРИМКИ ВИНАХОДІВ МІНЕКОНОМРОЗВИТКУ ВРАЖАЮТЬ!
2019-09-17
Вітаємо проекти – переможці Фонду підтримки винаходів Мінекономрозвитку
2019-09-18

ІННОВАЦІЙНИЙ МУЛЬТИДРОН ANDROY LTD!

На сьогоднішній день дрони, безумовно, завоювали шалену популярність у всьому світі, а інтерес до них продовжує зростати з кожним днем! Але довгий час ніхто навіть не думав, що дрони можуть з’явитись в повсякденному житті у звичайних людей – адже перші гаджети використовували лише у військових цілях, а комерційні моделі коштували тисячі доларів і, в основному, використовувались для зйомок масштабних відео-робіт та блокбастерів. Поки в 2010 році на виставці CES не з’явилася компанія Parrot. Вона представила свій квадрокоптер AR Drone, яким можн а було керувати за допомогою iPhone і iPod Touch. Це був справжній прорив!
Що ж стосується України – на сьогоднішній день компанія DroneUA поставляє апарати та надає пов’язані з ними послуги по всій країні і за кордоном. Також DroneUA активно просуває застосування гаджетів у аграрному секторі – частка споживання безпілотних технологій становить 25% від усієї кількості дронів в Україні, а у базі клієнтів компанії зараз налічується підприємств із загальним земельним банком понад 4,5 млн гектар. Як зазначає співвласник компанії Валерій Яковенко компанія активно працювала над дронами на сонячній енергії та очікується що дана технологія скоро вийде в серію. Щиро пишаємось такими інноваційними проектами! Валерій Яковенко є гордістю нашої країни!
Ще один цікавий проект з’явився на вітчизняному ринку – мова йде про інноваційний гаджет – підводно-повітряний мультидрон Androy LTD!
Розробником даного пристрію є Олег Яковенко – CEO, фізик та маркетолог. Androy відноситься до галузі безпілотних літальних та підводних апаратів та здатний працювати самостійно за допомогою штучного інтелекту. Мультидрон представляє собою спіраль, яка змінює свою кривизну, тобто складається та розкладається в залежності від свого місцезнаходження. Слід зазначити, що гаджет має дуже обширну сферу застосування – починаючи від вивчення стану світового океану, проведення пошукових та рятувальних робіт до обслуговування та експлуатації нафтовидобувного обладнання та трубопроводів.
До того ж, плани у розробників дійсно грандіозні «Надалі, після освоєння світових океанів на нашій планеті, ми плануємо використовувати мультидрони для колонізації близького та далекого космосу»