Відбулась зустріч з членами делегації Сполучених Штатів Америки з питань реформування оборонного комплексу
2019-06-05
Підписано Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво з Imad Abu Alrub президентом Українсько – Арабської Ділової Ради
2019-06-07

Інноваційне знайомство з містами України!

Українська ІТ компанія ServReality вирішила змінити стан речей і створила інноваційний туристичний проект Touristl.
Додаток Touristl – це Ваш персональний віртуальний гід по місту, з яким можна навіть спілкуватися! Голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Володимир Ставнюк  вчора спробував поспілкуватися з віртуальним Миколою Васильовичем Гоголем-українським письменником, віртуальний пан Гоголь розповів про визначні місця у нашій Столиці та в Україні. Розмова очільника Установи з віртуальним паном Гоголем вийшла цікавою, інформативною та конструктивною.
Інтерактивний гід Микола Васильович Гоголь в режимі доповненої реальності зможе перетворити Вашу пішу прогулянку в захоплюючу й пізнавальну пригода з підказками по маршруту та інформацією про визначні пам’ятки.
Додаток Touristl можливо безкоштовно завантажити в App Store та Goole Play.
«Touristl» —міжнародний інноваційний проект з українським корінням. Розробники вклали всі сили та досвід в його створення. Чому гід саме Гоголь Микола Васильович? Тому що ідеолог проекту проживає як в народі кажуть “в Києві на Русановці”, а будинок ідеолога проекту розташований біля пам’ятника Гоголя, саме тому місію віртуального гіда виконує Микола Васильович.
Цінувати та берегти місця де ми живемо – це обов’язок кожного, а розповідати про них це наша місія!
Державна інноваційна фінансово-кредитна установа запрошує всіх бажаючих на офіційних старт проекту Touristl 8 червня 2019 р о 15.00 біля памятника М. В. Гоголя за адресою Русанівський бульвар 2/8 у м. Києві
Детальніше про проект за посиланням – https://touristl.com