Технологіями в сфері нерухомості цікавляться великі інвестори.
2020-01-20
Україна — друга серед країн за обсягом інвестицій ЄБРР.
2020-01-21

ІННОВАЦІЙНА ЕКОНОМІКА ТА СВІТОВІ ТРЕНДИ.

Друзі, сьогодні ми вирішили ще раз охарактеризувати невід’ємну складову сьогодення – інноваційну економіку! Адже згідно із результатами останнього опитування на нашій сторінці – не всі знайомі із даним терміном.

Інноваційна економіка – тип економіки, заснованої на потоці інновацій, на постійному технологічному вдосконаленні, на виробництві та експорті високотехнологічної продукції з дуже високою додатковою вартістю і самих технологій.

Слід зазначити, що Інновації 2019 ЦЕ зліт штучного інтелекту, платформ та екосистем! (згідно даних Boston Consulting Group (BCG) «The Most Innovative Companies 2019: The Rise of AI, Platforms, and Ecosystems».

Дев’ять із десяти учасників опитування BCG сказали, що їхні компанії роблять інвестиції в штучний інтелект, а понад 30% респондентів очікують, що в найближчі три-п’ять років ця технологія матиме найбільший вплив на будь-який напрям інноваційної діяльності в їхніх галузях .

Чотири з десяти опитаних, які назвали себе «сильними інноваторами», зазначили, що 15% продажів їхніх компаній генерують продукти, що базуються на штучному інтелекті

Платформи та екосистеми виконують різноманітні функції, зокрема:
– полегшення генерування інновацій іншими (при цьому інколи вони отримують переваги для себе)
– розширення радіусу співпраці та уможливлення долучення до процесу широкого кола учасників.

Сильні інноватори більшою мірою схильні у своїх пошуках концентруватися на зовнішніх джерелах і не в останню чергу завдяки цьому можуть розраховувати на суттєву віддачу протягом трьох-п’яти років.
Так, 75% учасників опитування BCG використовують інкубатори, 81% — укладають партнерства з академічними установами, а 83% — з іншими компаніями. У свою чергу, слабкі інноватори демонструють відставання на кожній із цих ділянок
https://www.bcg.com/…/most-innovative-companies-innovation.…