Подати проект на участь у конкурсному відборі Фонду підтримки винаходів Мінекономрозвитку тепер можна через нову автоматизовану систему.
2019-07-01
З Днем Конституції України !
2019-07-01

Щиро дякуємо всім за участь у навчальному заході SFII та Kyiv IT Cluster “Залучення капіталу в стартап: як та навіщо?”

28 червня 2019 року Державна інноваційна фінансово-кредитна установа разом з партнерами Kyiv IT Cluster провели навчальний захід «Залучення капіталу в стартап: як та навіщо?» На заході прийняли участь 52 учасники.
Захід відкрив Володимир Ставнюк (Volodymyr Stavniuk) Голова правління #ДІФКУ привітав усіх з Днем Конституції України побажав розвитку та процвітання. Голова правління #ДІФКУ наголосив, що одним із завдань #ДІФКУ є організація навчання, підвищення кваліфікації та перепідготовка спеціалістів у сфері інноваційної діяльності та інвестицій, налагодження співробітництва з міжнародними фінансовими організаціями, урядовими та неурядовими організаціями іноземних держав з питань залучення фінансових ресурсів в економіку України.
Володимир Ставнюк (Volodymyr Stavniuk) акцентував увагу учасників заходу на можливостях які пропонує #Фонду_підтримки_винаходів_Мінекономрозвитку, а саме:
розвиток стартапів та суб’єктів інноваційної інфраструктури України, також Голова правління #ДІФКУ ознайомив учасників заходу із поточним станом роботи #Фонду_підтримки_винаходів_Мінекономрозвитку і закликав всіх брати участь у конкурсному відборі Фонду, також Володимир Ставнюк (Volodymyr Stavniuk) подякував особисто Igor Arkhypenko та команді Kyiv IT Cluster за співпрацю в сфері інноваційної діяльності, розбудові інноваційної екосистеми та розвиток комунікаційної платформи для стейкхолдерів інноваційної системи.
Igor Arkhypenko – керівник проектів та програм \ СОО Kyiv IT Cluster познайомив учасників заходу з можливостями Kyiv IT Cluster, підкреслив що основними завданнями кластеру є допомога розвивати місцеву ІТ-екосистему, створення такого комм’юніті, де через синергію, тісні дружні стосунки, спеціалізацію, розуміння фокусу кожного учасника та запуску спільних проектів для всебічного розвитку бізнесів учасників кластеру компанії-учасники підвищують якість продуктів і послуг і захоплюють значно більшу частку світового ринку.
Володимир Ставнюк (Volodymyr Stavniuk) висловив подяку засновнику GTP Global Transformation Platform Henry Shterenberg за активне сприяння та співпрацю у заході «Залучення капіталу в стартап: як та навіщо?».
На запрошення #ДІФКУ в заході взяли участь визнані глобальним бізнесом спікери та експерти:
Стівен Мельник – найпопулярніший автор Amazon в декількох категоріях; міжнародний доповідач; видатний професор, адвокат, розробник стандартів фінансової індустрії США і колишній радник Міністерства США з фінансових злочинів; президент національної асоціації адвокатів; очолював програми безперервної освіти для адвокатів, податкових і фінансових фахівців, де він проводив освітні заходи разом з офісом IRS, Medicaid і Адміністрацією соціального забезпечення; він – особистий і професійний коуч з успіху, а також ведучий програми авторської програми «Happiness Amplified», в якій він бере інтерв’ю з діючими і колишніми очільниками держав, членами королівських сімей, керівниками великих підприємств і іншими лідерами.
Алекс Шейнер – фахівець з великим досвідом у сфері розробки та планування бізнес-стратегії, цифрового забезпечення, автоматизації бізнес-процесів, управління та трансформації ІТ-портфоліо, архітектури підприємства, розробки систем та інтеграції, управління ІТ та глобальної інфраструктури. Протягом 7 років  Алекс працював як старший радник та старший експерт у Mckinsey у областях Big Data, Digital Transformation, Cloud, Blockchain.
Генрі Штеренберг -засновник Global Transformation Platform присвятив 100% свого часу на розвиток альтернативної економічної системи для України через компанію Global Transformation Platform (GTP), зареєстровану в Україні. Положення GTP на ринку є двигуном збуту та ліквідності економіки. Компанія має 3 основні елементи: GT Media, Академія соціального підприємництва та Digital Financial Hub.
Род Робертсон – контролює всю діяльність компанії Briggs Capital – міжнародною фірмою злиття та поглинання, а також він займається консультаційною практикою з обслуговування ринку, з низьким до середнього рівня.
Алекс Крамарчук – має більше ніж п’ятнадцятирічний досвід у сфері фінансів, включаючи: формування капіталу, фінансове планування та аналіз, бюджетування та прогнозування, оцінку, управління ризиками, дослідження та юридичну експертизу. Він є ветераном у фінансуванні і розвитку сонячних ферм, а також розробив, профінансував і побудував один з перших мегаватних проектів з виробництва сонячної енергії в США, економлячи більше 50 000 доларів на рік протягом останніх восьми років. Він працює з інституційними і високоприбутковими інвесторами і забезпечує чисту сонячну енергію для муніципальних і корпоративних споживачів.
Роберт Коут – керуючий партнер Cote Capital, Роберт інвестує в розробку нових продуктів в державних і приватних компаніях для підтримки довгострокового зростання в Америці і в усьому світі.
Його місія для Cote Capital – закласти фундамент нової економіки ІP – інтелектуальної власності, яка сприятиме майбутньому економічному зростанню країн, та компаній.
Формат Заходу – відкритий діалог – дав можливість у невимушеній атмосфері отримати відповіді на запитання, вести дискусію та аналізувати практичні кейси.
На заході ми розібрали такі теми:
Як та навіщо залучати капітал?
Важливість стратегічного партнерства на початку існування стартапу
Як продажі впливають на оцінку компанії?
В які команди інвестори готові вкладати гроші?
Скільки невдач потрібно пережити до успіху?
Як знайти найкращий канал продажів?
Як вийти на міжнародні ринки?
Фінансовий облік з перших днів існування стартапу.
Державна інноваційна фінансово-кредитна установа дякує щиро ВСІМ за участь: спікерам – за цікаві та корисні доповіді, учасникам – за запитання, партнерам за надійність у спільній роботі!