ІV МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ “INNOVATION MARKET” 5-7 ЛИСТОПАДА 2019 РОКУ !
2019-07-04
Пошук інструментів для фінансової підтримки інноваційних проектів в Україні.
2019-07-04

Ще один крок до спільних проектів та програм у сфері інноваційних технологій між країнами та глобальними технологічними групами в цілому.

З огляду на взаємну зацікавленість в розвитку ділових відносин та співпраці в інноваційній та інвестиційній сферах обох країн – України та Держави Ізраїль, Державна інноваційна фінансово-кредитна установа та компанія Etgar Strategic Solutions & Entrepreneurship 1 липня 2019 року підписали Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво.

Голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної устранови Володимир Ставнюк зазначив: “Підписаний Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво між ДІФКУ та Etgar Strategic Solutions & Entrepreneurship – це важливий крок до реалізації спільних проектів та програм у сфері інноваційних технологій між країнами та глобальними технологічними групами в цілому”.

Підписантами Меморандуму виступили: від #SFII  – Голова правління Володимир Ставнюк та від Etgar Strategic Solutions & Entrepreneurship – Генеральний директор  Eitan Lasri (раніше займав посаду старшого консультанта прем’єр-міністра Ізраїлю Аріеля Шарона та адміністрації Бенджаміна Нетаньяху).

 Обидві сторони зобов’язалися посилювати зв’язок і співпрацю між двома організаціями в області інновацій та технологій, ділової співпраці, експортно-імпортної та супутньої статистичної інформації, співпрацю у сфері інвестицій та комерційних заходів на користь обох сторін та націй.