Tip-Tap – комп’ютерна миша на кінчиках пальців БЕЗ батарейок
2019-12-15
Проект української компанії Genesis залучив $ 21 млн інвестицій на африканському ринку
2019-12-16

Фінтех-стартап TurnKey з українськими засновниками привернув інвестиції в Сінгапурі

Фінтех-стартап TurnKey, заснований українцями, привернув інвестиції в раунді А. Лід-інвестором виступив малайзійський фонд OSK Ventures International Berhad (OSKVI), також в раунді брали участь фонди Vertex Ventures SEA & India і Western NIS Enterprise Fund.

Компанія глобальна, з головним офісом в Сінгапурі. У компанії є центр розробки в Україні. Заснували її українці Дмитро Вороненко та Олена Іоненко.

Залучені інвестиції компанія витратить на масштабування, нові продукти і світову експансію, перш за все в США, Європу і Південно-Східну Азію.

TurnKey пропонує комплексну технологію автоматизації кредитування, засновану на штучному інтелекті, з розширеним кредитного скорингу, автоматизацією прийняття рішень і управлінням кредитами для різних типів кредиторів від Peer-to-Peer ( «P2P») до мікрофінансування глобальних фінансових інститутів. Платформа управління кредитами, що надається через хмару, автоматизує всі етапи життєвого циклу кредитування – від обробки додатків до збору і складання звітів. Працює за моделлю SaaS.

На сьогодні стартап має клієнтів в 27 країнах світу. Це банківські та небанківські фінансові організації, які автоматизують свої послуги за допомогою технології TurnKey.
Джерело: https://ain.ua/…/turnkey-attracted-investments-in-singapore/