Агов! Не втрачайте можливості!
2019-05-15
Беспилотники и БМП: Украина презентовала новинки военной техники
2019-05-15

Фонд підтримки винаходів Мінекономрозвитку в дії

Державна інноваційна фінансово-кредитна установа , як  оператор Фонду підтримки винаходів Мінекономрозвитку ,   виступає замовником послуг для учасника конкурсу з відбору проектів, пов’язаних із створенням та/або використанням винаходів, корисних моделей, промислових зразків, ноу-хау та інших результатів інтелектуальної, творчої діяльності, для державного стимулювання.

Послуги закуповуються в рамках експериментального проекту з організації діяльності фонду державного стимулювання створення і використання винаходів (корисних моделей) та промислових зразків, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.06.2018 року №500, Положення щодо конкурсного відбору проектів для державного стимулювання створення і використання винаходів (корисних моделей) та промислових зразків, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 12.12.2018 № 1879.

Для належного та вчасного надання послуг Виконавець має право залучати до виконання третіх осіб без збільшення вартості Послуг. При цьому Виконавець відповідає за дії залучених для надання Послуг третіх осіб, як за свої власні. Виконавець також зобов’язаний укласти з такими третіми особами, договори щодо нерозголошення комерційної таємниці чи інформації з обмеженим доступом щодо Замовника.

Обсяг надання Послуг, визначений в Специфікації, може змінюватися та уточнюватися в залежності від потреб учасника конкурсу.

ДО ПОСЛУГ, ЯКІ БАЖАЄ ОТРИМАТИ ЗАМОВНИК, НАЛЕЖАТЬ:

  • проведення лабораторних тестувань;
  • підготовка патентної заявки, аналіз патентної чистоти;
  • консалтингові послуги;
  • розроблення бізнес-моделі;
  • підготовка презентаційних матеріалів.

В разі виникнення питань  просимо звертатись до Відділу підтримки винаходів за телефоном: +38(044) 354 04 70

або  писати на електронну адресу ask_idea@difku.gov.ua