Британський департамент культури, медіа та спорту визначив креативні індустрії які мають потенціал до багатства і створення робочих місць…
2019-06-12
Підтримка стартапів вже сьогодні
2019-06-14

У Харкові відбулась презентація діяльності Установи

В приміщені Харківської торгово-промислової палати Яна Підлісна – начальник відділу комунікації та стратегії розвитку ДІФКУ провела презентацію діяльності Державної інноваційної фінансово-кредитної установи, а саме мова йшла про фінансові інструменти для реалізації інноваційних та інвестиційних проектів та наявної державної підтримки винаходів, корисних моделей, промислових зразків, стартапів від Фонду підтримки винаходів Мінекономрозвитку.
Організаторами заходу виступили Державна інноваційна фінансово-кредитна установа спільно з Харківською торгово-промисловою палатою.
Нагадуємо, що ДІФКУ на сьогоднішній день здійснює два напрямки діяльності: проектний напрямок та надання стартапам на конкурсних засадах грантових коштів Фонду підтримки винаходів Мінекономрозвитку.
Проектний напрямок передбачає залучення національних та іноземних інвестицій в інноваційні та інвестиційні проекти, а також пропонує фінансові інструменти для їх реалізації: позика, консорціумне співфінансування, участь в капіталі, супровід інноваційних та інвестиційних проектів. Проекти які потребують фінансування подаються через електронний портал «Подача проектів».
Державна інноваційна фінансово-кредитна установа залучає інвестиції в проекти пріорітетних галузей економіки України: енергетика, енергоефективність, сільське господарство, важке машинобудування, авіація, космічна сфера, ІТ та телекомунікація.
Другим напрямком діяльності є реалізація експериментального проекту Фонд підтримки винаходів Мінекономрозвитку, який передбачає на конкурсних засадах відбір стартапів, винаходів для наданнядержавного стимулювання. Подати заявку на участь у конкурсному відборі Фонду можливо за посиланням.
Державна інноваційна фінансово-кредитна установа дякує Харківській торгово-промисловій палаті за якісну організацію івенту за Вашу роботу, нелегку працю, віддане ставлення до своїх обов’язків.