Сьогодні відбувся Другий випуск Стартап школи НУБІП
May 14, 2019
Агов! Не втрачайте можливості!
May 15, 2019

У Національному технічному університеті України відбувся перший конкурс проектів оборонних технологій

Сьогодні Голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Володимир Ставнюк у Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” відкрив вітальним словом Перший конкурс проектів обороних технологій. Голова правління привітав учасників заходу та побажав натхнення й наснаги, незабутніх вражень від виступів та презентацій, ділового конструктивного спілкування.
“Пам’ятайте, що кожен виступ на конкурсі – це вже перемога! Дякую організаторам конкурсу КПІ Сікорський Челендж за нову чудову можливість показати інтелектуальний потенціал України та відбору проектів для подальшої комерціалізації” – наголосив Володимир Ставнюк.
Організаторами Конкурсу є “Укроборонпром”, Генеральний штаб Збройних сил України, ЦНДІ озброєння та військової техніки, “Ліга оборонних підприємств України”, Державна інноваційна фінансово-кредитна установа, “КПІ ім. Ігоря Сікорського”, Науковий парк “Київська політехніка” та Інноваційний холдинг “Sikorsky Challenge”
Сьогоднішній захід – майданчик який об‘єднав науковців, розробників та винахідників із підприємствами оборонно-промислового комплексу, потенційними інвесторами та українським військом.
На конкурс було надіслано 132 українських проекти. У фіналі пройшли 43 проекти, у сфері оборонної промисловості України, починаючи від лазерного медичного обладнання та систем захищеного зв‘язку, до проекту створення угрупування космічних мікросупутників та використання нанокомпозитних матеріалів.
Також були представлені розробки у сфері впровадження нанокомпозитів у військовій техніці з метою підвищення міцності традиційних матеріалів, система виявлення БПЛА потужним лазерним випромінюванням, технологія виробництва високоефективних порохів лакового типу для стрілецької зброї, створення лазерних апаратів тактичної медицини та інші проекти.