Проведено перший з початку року конкурсний відбір інноваційних проектів
2019-03-21
Маємо перші “5” проекти-переможці Фонду підтримки винаходів Мінекономрозвитку”, які отримають державне стимулювання
2019-03-22

У Міжнародному аеропорті «Львів» імені Данила Галицького стартувала масштабна агропромислова подія – АГРОПОРТ Захід Львів 2019

   Сьогодні представник Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Яна Підлісна взяла участь у панельній дискусії "Розвиток агрокластерів в Україні", де презентувала діяльність  Установи яка може бути членом кластерів в Україні як державний фінансовий інструмент для реалізації проектів, і також розповіла про діяльність експериментального проекту Фонд підтримки винаходів Мінекономрозвитку для підтримки стартапів на pre-seed та seed стадіях. Кластер - це процес який не потребує додаткових стимулів для подальшого руху, оскільки всі учасники кластеру працюють як цілісна монада, кожен учасник кластеру виконує свою роль для забезпечення своєї конкурентноспроможності. На виході Кластер має затребуваний ринком продукт, товар, послугу.
Урочисто відкрив захід Прем'єр-Міністр_України Володимир Гройсман наголосивши на високій якості української с/г продукції у світі, українські с/г товари мають бути Made_in_Ukrane як еталон найвищої якості.
З вітальним словом виступила В. о. Міністра аграрної політики та продовольства Ольга Трофімцева привітавши всіх учасників AGROPORT West Lviv-2019.
Ольга Трофімцева розказала про стан АПК в Україні та наявні перспективи подальшого розвитку. 
AGROPORT_West_Lviv_2019 - один із найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі. В межах виставки відбулися панельні дискусії щодо кластерного розвитку і розвитку органічного виробництва, орієнтовані на дрібних і середніх фермерів. Серед ключових тем – інноваційний розвиток тваринництва, рослинництва, вирощування органічної продукції, вирощування ягід, овочівництво, садівництво, рибне господарство, а також діджиталізація сільського господарства.


Agroport2
Agroport4
Agroport3
Agroport1