Запрошуємо на дискусійну панель “Джерела фінансування інноваційних проектів”
2019-11-04
СКЛАДОВА УСПІХУ В БІЗНЕСІ В БІЗНЕСІ – ІННОВАЦІЇ
2019-11-04

Підтримка ДІФКУ – запорука успіху!

01.11.2019 року Голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Ставнюк В.В. та директор Західного регіонального представництва Трофимчук О.М. взяли участь у презентації інноваційного  проекту «Розробка та виробництво промислового NIR-сепаратора для розділення сумішей та полімерів».

Проект було реалізовано приватним малим підприємством «Науково-виробнича фірма «Продекологія»» у місті Рівне, за рахунок фінансової підтримки Державної інноваційної фінансово-кредитної установи, в рамках проведеного конкурсу інноваційних проектів.

В ході реалізації проекту було виготовлено  насправді інноваційне обладнання – промисловий  NIR-сепаратор, аналогів якого є лише кілька в світі, а на теренах колишнього СНД взагалі немає. Обладнання призначене для розділення пластиків між собою: на ті, що можуть бути перероблені повторно, і ті, що підлягають тільки утилізації. Це дуже актуально в галузі рециклінгу полімерів: для переробки відходів кабелю, пластикових вікон, лому побутової техніки, зношених шин, тари та упаковки, твердих побутових відходів.

Реалізація даного інноваційного проекту дасть можливість отримувати якісну дешеву вторинну полімерну сировину, готову для промислового застосування, що в результаті приведе до відчутного економічного ефекту, екологічної безпеки  та створення  нових  робочих  місць.

Державна  інноваційна фінансово-кредитна установа продовжує свій шлях  до розвитку реального сектору економіки та підтримки національного товаровиробника шляхом фінансування інноваційних проектів на конкурсних засадах.