Закрита зустріч членів ENERGY CLUB
2020-01-30
Підписання меморандуму між SFII та Caris Group
2020-02-04

Українсько-Турецький діловий форум

03 лютого 2020 року відбувся Українсько-турецький діловий форум в ТПП України участь в якому брав заступник голови правління Олександр Сукманов
Захід відбувся в рамках візиту Президента Туреччини пана Редже́па Тайї́па Ердога́на в Україну.
Захід був цікавий, передусім, для підприємців таких сфер діяльності, як:
– енергетика;
– інфраструктура і транспорт;
– сільське господарство і продукти харчування;
– промисловість;
Також форум передбачав проведення змістовного пленарного засідання за участі Президентів обох країн, дипломатичного представництва Туреччини в Україні, іноземних компаній, представництв іноземних компанії в Україні, ряду міністерств, облдержадміністрацій.

На заході також відбувались B2B переговори з представниками компаній як з української, так і турецької сторони. У свою чергу форум був привабливий для потенційних турецьких інвесторів та експортерів, що цікавляться українським ринком.

Під час свого виступу представник ДІФКУ заступник голови правління Олександр Сукманов репрезентував ключові аспекти діяльності Установи. Також розповів присутнім про налагодження співробітництва з міжнародними фінансовими організаціями, урядовими та неурядовими організаціями з питань залучення фінансових ресурсів в економіку України реалізація спільних інноваційних та інвестиційних проектів і програм☝️

ДІФКУ щиро дякує ТПП України за організацію конструктивного майданчику для обговорення потенціалу роботи на ринку в сучасних умовах, а також можливості репрезентувати продукцію та послуги потенційним партнерам та провести ефективні переговори.