Проведено робочу зустріч із співвласником сервісної IT-компанії DemiGos
2020-01-15
У НОВОМУ РОЦІ – ЩЕ БІЛЬШЕ НОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ З ДІФКУ
2020-01-16

Український стартап Propertymate потрапив у Techstars Austin та отримав $120 000 інвестицій

Cтартап Propertymate відібрали до акселераційної програми Techstars Austin. У рамках акселераційної програми Propertymate отримують 3 місяці менторства та $120 000 інвестицій, йдеться у прес-релізі компанії.

Це єдиний український стартап, який потрапив до програми з моменту старту у 2013 році. Цього року відібрали 10 стартапів з понад 1000 заявок з 65 країн.

Завдяки продукту агенти нерухомості економлять час і можуть укласти більше угод через мережу Propertymate, взаємодіючи з іншими агентами. Cтартап заснований у квітні 2018 року Богданом Гнатковським та Cофією Вишневською.

«В середньому у США, щоб придбати нерухомість потрібно більше 4 місяців, і близько трьох місяців – щоб її продати. Ми створили платформу, яка допомагає агентам робити це за лічені дні», – розповіла співзасновниця та СOO стартапу Софія Вишневська.

Propertymate – це платформа для real estate агентів, яка з’єднує всі дані про покупців з даними про нерухомість на ринку, аналізує їх та передбачає яку нерухомість покупці найімовірніше придбають. Стартап має офіси у Львові та Нью-Йорку, та на період акселераційної програми частина команди переїхала в Остін.
Джерело: https://mind.ua/…/20206414-ukrayinskij-startap-propertymate…