3 Грудня – Всесвітній день комп’ютерної графіки (День дизайнерів і аніматорів)
2019-12-03
Бізнес новини на Першому діловому
2019-12-03

Український стартап Animal ID залучив $ 500 000 при оцінці в $5 млн

Українська платформа для власників домашніх тварин Animal ID залучила $ 500 000 при оцінці в $ 5 млн. Команда не розкриває інвесторів, але зазначає, що це «кілька бізнес-ангелів».

Animal ID – міжнародна платформа для власників домашніх тварин. Проект стартував у 2011 році як громадська ініціатива, а в 2015 переріс в повноцінний стартап. Його засновники – Віктор Копач, Вадим Мельник та Василь Дуб. Зараз платформа Animal ID об’єднує близько 120 000 користувачів в 15 країнах, з її допомогою можна:
– Створити профіль домашнього вихованця і завантажити необхідні документи.
– Придбати жетон з цифровим QR-паспортом для пошуку тваринного при його зникнення.
– Ветеринарам – побачити особливості здоров’я вихованця, а також вести облік його процедур.
Один з напрямків Animal ID – допомога при зникнення домашньої тварини. Для цього стартап продає спеціальні жетони з QR-паспортом тварини.

У 2019 Animal ID залучив $ 500 000, які направить на нові проекти. По-перше, стартап виходить на ринок США – відкриває там виробництво і офіс. У стартапі відзначають, що прийняли це рішення для масштабування, так як ринок в США набагато більше ніж в Україні. «Тим більше, якщо в Україні явище відповідального володіння домашнім вихованцем тільки набирає обертів, то в Штатах це вже поширена практика», – каже Василь Дуб.

Зараз в Animal ID працює 20 чоловік в 4 офісах в Україні. У 2020 стартап планує досягти позначки в 500 000 зареєстрованих користувачів, збільшити штат і залучити новий раунд інвестицій.
Джерело: https://cn.com.ua/…/ykrainskii-startap-dlia-vladelcev-doma…/