Американська корпорація компанія Apple купує стартап Drive.ai
2019-06-08
Злагоджена робота інноваційної екосистеми суттєво зменшує час на комерціалізацію
2019-06-10

Український стартап зібрав на Kickstarter 27 тис. доларів на «вічний блокнот»

Український стартап зібрав на Kickstarter 27 тис. доларів на «вічний блокнот»
Створили такий блокнот і олівець до нього київські школярі
Український стартап Nuka запустив кампанію на Kickstarter, аби зібрати 20 тисяч доларів на «вічний блокнот і олівець», проте станом на 2 травня зібрав навіть більше – майже 27 тисяч доларів. Про це повідомила «Економічна правда» з посиланням на Kickstarter.

Інноваційний блокнот дозволяє робити записи, а потім видаляти їх. «Пишіть, видаляйте та записуйте знову і знову на одній сторінці будь-яким олівцем або маркером. Зробіть найменші рухи і весь запис повністю зникне завдяки nuka magic eraser», – йдеться в повідомленні.

Стерти записи можна як спеціальними вологими серветками, так і балончиками із нетоксичною рідиною всередині. Окрім того, за допомогою спеціального розширення на смартфоні записи у блокноті можна сканувати, а сканування зберігати за окремими категоріями у спеціальній програмі.

Компоненти для блокноту виготовляють з водонепроникних матеріалів, які раніше не використовували в інших канцелярських товарах. Тому, переконують розробники, нотатки не можна знищити, навіть якщо розлити на них будь-яку рідину. Папір в нотатнику неможливо розірвати, тому цей блокнот довговічний. Водночас в ньому збережені всі тактильні відчуття паперу.

Олівець для цього блокноту виготовлений із унікального металевого сплаву. Тобто він має вигляд звичайного олівця, однак його не потрібно постійно загострювати.

До слова, створили цей блокнот київські школярі Катерина Михалко, Микита Владикін та Євген Шило. Вони планують продавати свої вічні блокноти й олівці за кордоном, після того як зберуть гроші.
Джерело: epravda. com. ua
Деталі у відео