Зустріч з головою Львівської міської ради Андрієм Садовим
2020-02-05
Результати третього конкурсного відбору
2020-02-07

Україна-Ізраїль : презентація інноваційних ідей

У Львові за участю Надзвичайного і Повноважного Посла Держави Ізраїль в Україні обговорили інновації та інвестиції.

04/02/2020 у Tech Startup School, презентували діяльність представництва Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Мінекономіки у м. Львів. Почесним гостем заходу став Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Ізраїль в Україні Пан Джоель Ліон.

Захід відкрив вітальним словом Volodymyr Stavniuk Голова правління Державна інноваційна фінансово-кредитна установа, який зазначив, що плідна співпраця двох Держав – України та Ізраїлю – це ефективне джерело для взаємного росту, розвитку та інноваційної розбудови екосистем!

Учасники заходу спілкувались у напрямку роботи представництва щодо налагодження стратегічної співпраці, україно-ізраїльського партнерства і активізації діяльності у Львові та області як в інноваційно та інвестиційно привабливому регіоні.

«Структура, яку ми сьогодні представляємо, є унікальним державним інструментом для інноваційного розвитку в Україні. Ми даємо можливість спільно з інвесторами реалізовувати в Україні інноваційні інвестиційні проекти, стимулювати та підтримувати стартапи, винаходи та ми є своєрідним містком між іноземним інвестором та українським бізнесом», – зазначив Голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Мінекономіки Володимир Ставнюк.

Як наголосив перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський, сьогодні Львів та область є привабливими регіоном для інвестицій, розвитку інновацій. Це, зокрема, зумовлено розвитком IT сектору, високою якістю освіти, галузей економіки.

Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Ізраїль в Україні Пан Джоель Ліон поділився із присутніми досвідом Ізраїлю у напрямку розвитку інновацій. Зокрема, серед формуючих чинників він виокремив культурний аспект, а також особливості освітнього процесу.

Також участь в обговоренні інноваційної діяльності України та основних аспектів інвестиційної діяльності Установи брала заступниця голови правління Yana Pidlisna

Також сторони обговорили розвиток та особливості формування стартапів у обох Державах та сприятливі чинники для залучення інвесторів в Україну