IBM створила акумулятор без кобальту
2019-12-23
В “зелену енергетику” за 5 років інвестували $4,8 мільярда
2019-12-23

Україна цьогоріч є фаворитом глобальних інвесторів

Україна в 2019 році є лідером за глобальними інвестиціями серед країн, які активно розвиваються.
На цьому наголосив головний економіст найбільшого польського банку PKO BP Пьотр Буяк, оцінюючи дані на тему України аналітичного центру SpotData.

На його переконання, подальша доля розвитку української економіки сильно залежатиме від шансів на досягнення політичної стабільності у країні і реалізації структурних реформ.

Як ідеться у нещодавній аналітичній статті польського центру SpotData, українська економіка останнім часом починає прискорюватися, а наступний рік покаже, чи міцнішатиме реформаторський імпульс і покращуватиметься макроекономічна ситуація у середньостроковій перспективі. Як зазначається, економіка України останнім часом сильно прискорила зростання, зокрема у третьому і четвертому кварталах цього року економічне зростання становить, в середньому 4,4%, що є найвищим показником з 2011 року, попри гальмування світової економіки.

Аналітик SpotData Каміль Пастор зауважив, що швидке економічне зростання України упродовж останніх кварталів стало можливим з кількох причин. Насамперед, це значне зростання експорту у кількох важливих для економіки країни секторах (сільському господарстві, металургії, IT-сфері). Крім того, макроекономічна стабілізація впливає на зміцнення гривні, скорочення інфляції та зростання споживчої спроможності (яка збільшилася на понад 10%).
Детальніше: https://www.ukrinform.ua/…/2830037-ukraina-cogoric-e-favori…