Українська команда працює над «розумною фермою», яка поливає рослини водою з повітря
2019-12-16
«Дочка» Google купила британського розробника технологій для навчання безпілотних авто
2019-12-16

«УКРАЇНА-ТУРЕЧЧИНА. ДІЛОВЕ ПАРТНЕРСТВО БЕЗ КОРДОНІВ»

20 грудня 2019 року під гаслом «Україна-Туреччина. Ділове партнерство без кордонів» відбудеться масштабний форум Міжнародні дні бізнесу в Україні СПІКЕРОМ у якому буде Володимир Ставнюк – голова правління Державна інноваційна фінансово-кредитна установа

Форум буде цікавий, передусім, для підприємців таких сфер діяльності, як:
– енергетика;
– інфраструктура і транспорт;
– сільське господарство і продукти харчування;
– промисловість;
– логістика.

Форум ДАСТЬ МОЖЛИВІСТЬ обговорити цікаві питання двостороннього співробітництва та перспектив подальшої співпраці, зокрема питання підписання меморандуму про ЗВТ, що дозволить з інформаційної точки зору висвітлити найбільш перспективні, а також спірні сторони цієї угоди.

ФОРМАТ ЗАХОДУ також передбачає B2B переговори з представниками компаній як з української, так і турецької сторони. У свою чергу форум буде привабливий для потенційних турецьких інвесторів та експортерів, що цікавляться українським ринком.

В РАМКАХ ФОРУМУ буде проведено засідання української частини українсько-турецької ділової ради, а також установче засідання української частини Українсько-Турецької двосторонньої палати.

МЕТОЮ ФОРУМУ є напрацювання зв’язків українського бізнесу з бізнесменами закордоння, допомогти в експорті української продукції та послуг на зовнішні ринки, залучити інвестиції в українську економіку, обговорити нагальні питання двостороннього співробітництва.

ДЕ? ТПП України, вул. Велика Житомирська, 33
КОЛИ? 20 грудня 2019 10:00-19:00
Контакти для довідок: тел.: (044) 461 98 07/08