Відбулось Десяте засідання Конкурсної комісії з відбору проектів для державного стимулювання
2019-12-20
Мінціфри і Startup Grind Kyiv вибрали 15 українських стартапів для поїздки в Кремнієву долину
2019-12-20

УКРАЇНА-ТУРЕЧЧИНА. ДІЛОВЕ ПАРТНЕРСТВО БЕЗ КОРДОНІВ!

??????????????????????????????????????????????????????????

Сьогодні відбувся масштабний форум «Україна-Туреччина. Ділове партнерство без кордонів».
Від Державної інноваційної фінансово-кредитної установи брав участь Сергій Кравець, який презентував діяльність Державної інноваційної фінансово-кредитної установи на панельній дискусії «Державно-приватне партнерство», а саме розповів про надання фінансової підтримки суб’єктам господарювання різних форм власності згідно із Законом України “Про інноваційну діяльність”. Також ДІФКУ залучає вітчизняні та іноземні інвестиції для розвитку реального сектору економіки та підвищення вітчизняного потенціалу з експорту продукції. Сергій Кравець на голосив, що ДІФКУ має Банк проектів №1 в Україні з пріоритетних галузей економіки України: енергетика та енергоефективність, сільське господарство, важке машинобудування, авіація та космічна сфера, ІТ та телекомунікація. Для поданих проектів ДІФКУ пропонує фінансові інструменти для реалізації інноваційних та інвестиційних проектів, серед яких:позика, консорціумне співфінансування, участь в капіталі, супровід інноваційних та інвестиційних проектів.
Враховуючи те, що торгово-економічний потенціал як української, так і турецької сторони зростає, участь у форумі «Україна-Туреччина. Ділове партнерство без кордонів» передбачає масштабний обмін досвідом між країнами.

Під час Форуму було проведено змістовне пленарного засідання за участі дипломатичного представництва Туреччини в Україні, іноземних компаній, представництв іноземних компанії в Україні, ряду міністерств, облдержадміністрацій.

На Форумі обговорили питання двостороннього співробітництва та перспектив подальшої співпраці.
Також після панельних дискусій відбулися B2B переговори з представниками компаній як з української, так і турецької сторони.
Серед турецьких компаній брали участь ALARKO Constracting Group (інфраструктура та будівництво), Renat Group (транспортно-логіслична компанія) та інші.
Ініціатором та основним організатором Форуму є Торгово-промислова палата України. Співорганізатор з турецької сторони – турецька частина українсько-турецької Ділової ради.

Висловлюємо глибоку подяку організаторам за запрошення взяти участь у форумі «Україна-Туреччина. Ділове партнерство без кордонів» та за великий внесок у розвиток українсько-турецьких ділових зв’язків.