Рівненська ОДА провела підсумкову конференцію для суб’єктів малого та середнього підприємництва
2019-12-24
Підписано Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво з ТОВ “Євроіндекс”
2019-12-24

Україна приваблива для інвесторів у сфері аутсорсингу бізнес-процесів

Україна серед країн Центральної та Східної Європи має переваги для інвесторів, які шукають місце для створення нових центрів спільного обслуговування (ЦСО) або мають намір розгорнути діяльність з аутсорсингу бізнес-процесів.
Про це йдеться у звіті KPMG

З огляду на динаміку зростання глобального ринку послуг та враховуючи зацікавленість з боку інвесторів у нових ринках праці та факт, що Центральна та Східна Європа вже минули пік найбільш динамічного зростання, Україна має справді сильні конкурентні переваги для залучення інвестицій та створення ЦСО з аутсорсингу бізнес-процесів.

Як зазначається у звіті, про рівень конкурентоспроможності України свідчить зокрема покращення позицій країни одразу в кількох світових рейтингах. Україна посідає 71 позицію серед 190 країн у рейтингу Doing Business Світового банку за 2019 рік, що є свідченням спрощення регулювання підприємницької діяльності та підвищення рівня захисту прав власності. Також Україна посідає 50 місце серед 157 країн за індексом Human Capital Index Світового банку.
Джерело: https://finpost.com.ua/news/15169