А що Ви знаєте про “Жіночі стартапи?”
2019-03-04
“Саме технологічні чисті рішення – це рішення майбутнього” – Володимир Ставнюк
2019-03-06

Україна – основа інтелектуальної першості у світі!

Україна та ЄС – стратегічні партнери. Степан Кубів в інтерв’ю журналістам німецького видання Die Welt розповів про найперспективніші напрями співпраці.

Україна має хороші транзитні можливості і вже стала транзитним вузлом для Європи, Африки та Канади. Об’єднуючим фактором є наші угоди про вільну торгівлю та торгові переваги на певних ринках.

Між Україною та Європейським Союзом вже існують спільні виробничі ініціативи в секторі авіації, супутників і освоєння космосу. Це такі проекти, які не можуть бути реалізовані лише однією окремою країною.

Крім того, Україна може відігравати важливу роль на світовому ринку ІТ. Ми маємо великі перспективи співпраці з ЄС у цілому в цифровій економіці.

Україна також цікава для Європи, як хаб для доступу до азійських ринків, які нараховують мільярди людей, в таких країнах, як Китай та Індія. До речі, китайці почали споживати зерно та інші сільськогосподарські товари разом з борошном, виробленим за спільною німецько-українською технологією.

Більше про кооперацію Україна-ЄС, бізнес-клімат та торгівлю – читайте в інтерв’ю Степана Кубіва (англійською): http://bit.ly/2IRHUjC