Першим єдинорогом 2020 року став фітнес-агрегатор ClassPass !
2020-01-20
Створено перших «живих роботів»!
2020-01-20

ТОП нових медичних технологій 2019 року!

☝️Роботизована хірургія
Роботизована хірургія допомагає підвищити точність, контроль і гнучкість. Під час роботизованої хірургії хірурги можуть виконувати дуже складні процедури, які в іншому випадку неможливі. В міру вдосконалення технології її можна комбінувати з доповненою реальністю( доречі, про неї далі)

☝️Бездротові датчики мозку
Медичні досягнення дозволили вченим і лікарям об’єднатися і створити електроніку, яка може бути поміщена в мозок і розчинятися, коли вона більше не потрібна. Цей медичний пристрій допоможе лікарям у вимірі температури і тиску в мозку.

☝️3-D друк
3-D принтери швидко стали однією з найпопулярніших технологій на ринку. Ці принтери можуть бути використані для створення імплантатів і навіть суглобів, які будуть використовуватися під час операції.
Також 3-D друк може використовуватися для «роздруківки» таблеток, які містять кілька ліків, що допоможе пацієнтам з організацією, термінами і контролем декількох ліків. Це справжній приклад спільної роботи технологій і медицини.

☝️Штучні органи
Біодрук також є новою медичною технологією. Вченим вдалося створити кровоносні судини, синтетичні яєчники і навіть підшлункову залозу. Здатність забезпечувати штучні органи може стати революційною, рятуючи мільйони пацієнтів, які залежать від життєво важливих пересадок органів щороку.

☝️Віртуальна реальність
Останнім часом завдяки досягненням в області медицини і техніки медики змогли наблизитися до реального досвіду використання технології. Пристрої VR служать відмінною допомогою для пацієнтів, допомагають в діагностиці, планують лікування і допомагають підготуватись до складних процедур.
Джерело:
https://www.proclinical.com/…/top-10-new-medical-technologi…