НОВИЙ БРЕНД УКРАЇНИ INNOVATIVE UKRAINE
2019-10-05
ІННОВАЦІЙНИЙ РОБОТ-ВЧИТЕЛЬ ВЖЕ ВИКЛАДАЄ!
2019-10-06

ТЕХНОЛОГІЇ МАЙБУТНЬОГО – ВЖЕ РЕАЛЬНІСТЬ!

Ілон Маск – видатний інженер, винахідник і підприємець, співзасновник компанії PayPal, засновник компаній SpaceX, Tesla, SolarCity і The Boring Company. Його проекти одночасно інноваційні та успішні: вони приносять багатомільярдний дохід і при цьому дозволяють диктувати ринку свої правила.
На сьогоднішній день найвідоміші та визначні проекти Ілона Маска:
– SpaceX – компанія, на яку він покладає величезні надії. Сьогодні SpaceX – це найбільший приватний розробник ракет-носіїв і комерційний оператор космічних подорожей. SpaceX виграла в конкурсі NASA і отримала гранд у розмірі $ 396 млн на створення ракети- носія Falcon-9 і багаторазового безпілотного транспортного космічного корабля Dragon. У планах Маска в найближчі чотири роки відправити вантажні космічні кораблі на Марс, а в 2024 році і першу експедицію на Червону планету.
У 2019 році Вартість SpaceX зросла до 33,3 млрд доларів, а останній раунд інвестицій у компанію приніс $ 536 млн за ціною 204 долара за акцію
– Tesla – це найбільш відомий комерційний проект Маска, який з моменту заснування зумів стати світовим лідером з виробництва електромобілів. Капіталізація Tesla зараз $ 64 млрд та обігнала таких гігантів, як General Motors Company і Ford Motor Company. А лише за минулий рік Tesla інвестувала у розробки $ 753 млн.
– The Boring Company – створення системи підземних тунелів для пересування по ним електрокарів з високою швидкістю (більше 240 км / ч).
У цьому році The Boring Company Ілона Маска привернула перші зовнішні інвестиції у розмірі $ 120 млн. Акції придбав фонд Future Ventures, співзасновник якого Стів Юрветсон входить до ради директорів SpaceX і Tesla, а в травні 2019 року компанія отримала перший комерційний контракт на $ 48,7 млн.
– Neuralink – один із найбільш секретних проектів, про який відомо досить мало, основна мета – розробка механізму підключення мозку людини до комп’ютера. У цей проект інвестує сам Маск і на сьогоднішній день вже витрачено 100 мільйонів доларів
Компанія планує проводити клінічні дослідження на людях вже у наступному році
Детальніше за посиланнями:
https://building-tech.org/5-krupnejshih-proektov-ilona-mas…/
https://www.fool.com/…/how-to-invest-in-spacex-stock-theres…