Запуск космічної катапульти запланований на 2022 рік.
2020-01-20
ІННОВАЦІЙНА ЕКОНОМІКА ТА СВІТОВІ ТРЕНДИ.
2020-01-20

Технологіями в сфері нерухомості цікавляться великі інвестори.

Інновації поступово змінюють уявлення про нерухомість. Business Insider підтверджує, що технологіями в сфері нерухомості цікавляться великі інвестори. За три квартали 2019 року загальний обсяг венчурного капіталу склав $ 24,6 млрд, ставши максимальним для сектору.

PROPERTY technologies – це сфера, яка об’єднує всі технологічні рішення ринку нерухомості. Інновації змінюють підготовку і супровід будівельних проектів, а також подальшу експлуатацію об’єктів інфраструктури.

Сфера набирає обертів завдяки штучному інтелекту і 5G. Бізнес робить ставку на sharing economy, коли компаніям не обов’язково володіти житловими приміщеннями, щоб надавати послуги в сегменті. Успіхів в цій сфері досяг сервіс пошуку житлової нерухомості Airbnb.

Попереду – наступний етап розвитку PropTech: угоди будуть проходити на блокчейні, збільшиться кількість онлайн-брокерів, а зведення «розумних» будинків стане більш доступним завдяки розвитку технологій.

– УГОДИ на смарт-контрактах
Блокчейн-технології застосовуються для оренди та іпотечних кредитів. Як пише CB Insights, учасникам угоди пропонується договір на базі смарт-контракту. Як і в традиційному документі, в електронному є дані про вартість житла, періодичності платежів, дані сторін договору. Всі платежі по ньому можуть проводитися автоматично. У нашій країні технологія ще не прижилася – на її розуміння і адаптацію буде потрібен час.

В Україні ринок житлової нерухомості розвивається прискореними темпами, переймаючи західні інновації і створюючи свої продукти. З усіх сфер найбільш активна область smart home. Ця технологія покладе початок кардинальних змін в будівництві.

SMART home
Найчастіше компанії розробляють одиничні рішення – наприклад, пристрої для управління кліматом або охорони. Проблема комплексності актуальна і для Заходу. Щоб поліпшити взаємодію між різними гаджетами «розумного» будинку, Apple, Google і Amazon розробляють єдиний стандарт управліннями пристроями.

Керівники компаній вважають, що нововведення спростить виробництво гаджетів і підвищить взаємодію між різними системами.

В Україні ринок смарт-рішень розвивається не так стрімко, як за кордоном, але перспектива, безумовно, є.

https://mind.ua/…/20206574-smart-metry-kak-tehnologii-izmen…