ДІФКУ має стати вітчизняним драйвером інноваційного розвитку
2020-05-28
Прес-реліз КНЕУ-ДІФКУ
2020-06-11

Сьогодні, як ніколи, важливо робити реальні кроки до популяризації та розвитку інновацій серед молоді

     15 травня 2020 року відбулась зустріч із представниками КПІ ім.Ігоря Сікорського та Sikorsky Challenge Віталієм Пасічником та Інною Малюковою.

На зустрічі були присутні представники Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Сергій Шкураков – в.о.Голови правління, Дмитро Гавриш – заступник Голови правління, Марія Прокоф’єва – начальник відділу комунікацій та стратегії розвитку та  Інесса Заіченко – заступник начальника відділу інноваційних та інвестиційних проєктів.

      Учасники розглядали варіанти взаємодії між ДІФКУ та КПІ в сферах наукових та інноваційних рішень. Окрему увагу було приділено такому питанню, як проблеми, з якими стикаються розробники інновацій на території України та які фактори слід вдосконалити для розвитку інноваційного процесу в університетах.

      «Сьогодні, як ніколи, важливо робити реальні кроки до популяризації та розвитку інновацій серед молоді» – зазначив Сергій Шкураков.

     За словами Віталія Пасічника, для того, щоб зрушити і почати розвивати українські інновації, необхідні потужні драйвери.

     Обговорювалась роль першої в Україні інноваційної екосистеми Sikorsky Challenge в українському стартап-середовищі. Саме тут «вирощуються» технологічні ідеї, запускаються і розвиваються інноваційні стартап-компанії.

      Сподіваємось, що конструктивний діалог, спільна діяльність та активна взаємодія із представниками екосистеми допоможе ефективно розвивати інновації в Україні.

 Довідково:

 *Віталій Анатолійович Пасічник – проректор з наукової роботи КПІ ім.Ігоря Сікорського

 *Інна Геннадіївна Малюкова – директор НМК «Інститут післядипломної освіти», кандидат технічних наук

 *Sikorsky Challenge – створена в НТУУ КПІ інноваційна екосистема, яка підтримується НТУУ «КПІ» і Науковим парком «Київська політехніка»