ПРЕС-АНОНС
August 13, 2019
На Хмельниччині відкрили першу в Україні сонячну електростанцію з українськими сонячними панелями. Її потужність – 14,299 МВт.
August 14, 2019

Сьогодні до Державної інноваційної фінансово-кредитної установи завітала команда українського стартапу CopyRage.

Сьогодні до Державної інноваційної фінансово-кредитної установи завітала команда українського стартапу CopyRage.
Яна Підліснa начальник відділу комунікацій та стратегії розвитку презентувала фінансові можливості ДІФКУ, наявне державне стимулювання Фонду підтримки винаходів Мінекономрозвитку та можливості які надає комунікаційна платформа ДІФКУ.
CopyRage – це соціальний агрегатор, який допоможе користувачам отримувати прибуток за копіювання опублікованих угод і ставок, атакож геймифiкацiю всього процесу.
Зараз існує велика проблема невідповідності торгових платформ вимогам користувачів. Обмеженість функціоналу змушує шукати додаткові можливості на сторонніх ресурсах, втрачаючи час на їх пошук та на створення багатьох нових аккаунтiв. Сучасному трейдеру мало просто здійснювати операції на різних біржах, йому потрібно ділитися інформацією,збирати статистику, спілкуватися і додатково заробляти не виходячи з одного аккаунта.
CopyRage поєднує в собі соціальну мережу, трейдингову платформу, беттінговую компанiю, торгівлю на фондовому ринку і канал новин. При цьому вона проста у використанні. Всі операції здійснюються через API, що робить її легальною у всьому свiтi. CopyRage створений, щоб усунути всі можливі бар’єри та незручності у сфері торгівлі та зробити торги, ставки, інвестиції більш доступними для пересічного користувача. Відкритість та прозорість є невід’ємною частиною взаємодії CopyRage з користувачами. Там немає жодних прихованих зборів , а ціни – зрозумілі. Прагнення, щоб користувачі відчували, що вони володіють всією інформацією, знайшло втілення в CopyRage.
До 30 вересня 2019 року можливо подати заявку на участь у конкурсі Фонду підтримки винаходів Мінекономрозвитку та отримати фінансову підтримку для розвитку стартапу –https://www.sfii.gov.ua/fpv/
Подати заявку на участь у Конкурсі Фонду Ви можете за наступними напрямками:

  • розвиток сучасних інформаційних, комунікаційних технологій, робототехніки;
  • освоєння нових технологій транспортування енергії, упровадження енергоефективних, ресурсозберігаючих технологій, освоєння альтернативних
    джерел енергії;
  • освоєння нових технологій виробництва матеріалів, їх оброблення і з’єднання,
  • створення індустрії наноматеріалів та нанотехнологій;
  • упровадження нових технологій та обладнання для якісного медичного обслуговування, лікування, фармацевтики