Вітання з Днем Святого Миколая
2019-12-19
Підписано меморандум про взаєморозуміння та співробітництво з національним інвестором
2019-12-19

Стартап RapidAPI з офісом в Україні залучив $ 25 млн

Стартап RapidAPI з офісом в Україні залучив $ 25 млн від Microsoft, Andreessen Horowitz і інших інвесторів

Стартап RapidAPI, який розвиває однойменний маркетплейс API, залучив $ 25 млн в рамках раунду серії В. Інвесторами виступили венчурний фонд Microsoft – DNS Capital, Andreessen Horowitz і Green Bay Capital

RapidAPI – це маркетплейс API. Він дозволяє розробникам шукати, оплачувати і підключатися до публічних програмним інтерфейсам. Маркетплейсом користується 1 млн чоловік, включаючи такі корпорації як Cisco, Hyatt, SAP, Delta, і Reddit.

Залучені кошти RapidAPI витратить на створення нового продукту для груп: RapidAPI for Teams дозволить розробникам не тільки управляти їх використанням загальнодоступних API, але також організовувати і використовувати свої власні внутрішні інтерфейси і мікросервіси.

RapidAPI був заснований в Ізраїлі в 2015 році. Зараз у компанії є також офіси в Сан-Франциско та Києві. Разом з новим раундом RapidAPI сумарно залучив $ 37,5 млн.

RapidAPI відкрив український офіс в 2016 році в Києві. Судячи з інформації з офіційного сайту, місцева команда займається технічною розробкою платформи. TechCrunch відзначає, що всього в трьох офісах RapidAPI працює 50 чоловік, точний розмір української команди невідомий.
Джерело: https://inventure.com.ua/…/startap-rapidapi-s-kievskim-ofis…