Проведено робочу зустріч із представниками компанії Smart Jewelry Lab
2019-12-23
Україна приваблива для інвесторів у сфері аутсорсингу бізнес-процесів
2019-12-24

Рівненська ОДА провела підсумкову конференцію для суб’єктів малого та середнього підприємництва

Рівненська обласна державна адміністрація провела підсумкову конференцію для суб’єктів малого та середнього підприємництва на тему «Фінансово-кредитна підтримка малого та середнього бізнесу Рівненської області у 2019 році. Плани на 2020 рік».

На конференції було розглянуто і обговорено питання:
– про використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами банків, які надано на реалізацію проектів малого та середнього бізнесу у 2019 році. Плани на 2020 рік;
– про фінансово-кредитну підтримку бізнесу Державною інноваційною фінансово-кредитною установою у 2019 році. Пріоритетні проекти, які планується реалізовувати у 2020 році;
– про основні проблемні питання, які виникають при розробці бізнес-планів;

Учасниками конференції були: заступник голови облдержадміністрації Ігор Тимошенко, представники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, суб’єктів підприємницької діяльності, окремі громадські організації області, Установа «Агенція регіонального розвитку Рівненської області».

У роботі конференції приймав участь директор Західного регіонального представництва Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Олександр Трофимчук, який зазначив що Установа має великий досвід в реалізації інноваційних та інвестиційних проектів і у 2019 році знову відновила їх фінансування. Він презентував учасникам заходу інвестиційні можливості ДІФКУ, фінансові інструменти підтримки суб’єктів господарської діяльності, а також механізми залучення вітчизняних та іноземних інвестицій з метою розвитку реального сектору економіки.
Своїм досвідом у співпраці з Державною інноваційною фінансово-кредитною установою поділився директор науково-виробничої фірми «Продекологія» Лозін Д.А. Дана фірма цьогоріч скористалась послугами установи і успішно реалізувала інноваційний проект по виготовленню промислового NIR-сепаратора для розділення сумішей полімерів.

Учасникам конференції презентували Програму підтримки малого та мікробізнесу, яку ініціював Президент України Володимир Зеленський. Такий механізм запрацює з 1 лютого 2020 року та передбачає доступне кредитування.