ІННОВАЦІЙНІ РІШЕННЯ У АВІАКОСМІЧНІЙ СФЕРІ
2019-12-11
ОБСЯГ ВЕНЧУРНИХ ІНВЕСТИЦІЙ В УКРАЇНСЬКІ ІТ-КОМПАНІЇ ЗРІС МАЙЖЕ В ПІВТОРА РАЗИ
2019-12-11

РУМУНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКА IT-компанія UiPath купила ЛЬВІВСЬКИЙ СТАРТАП StepShot

StepShot спеціалізується на автоматизованому документуванні процесів. Компанія пропонує технологію для запису дій користувача, яка дозволяє економити час клієнтів і прискорити досягнення бажаного результату.
MRR StepShot перед покупкою перевищував $40 000 (за попередній рік компанія заробила понад $500 000). На сьогодні у стартапа близько сотні клієнтів, серед яких – великі світові компанії.

UiPath купив StepShot, який працює в схожій галузі, з метою розширити свій пакет програмного забезпечення. Поглинання дозволить UiPath ще ефективніше автоматизувати процеси клієнтів.
StepShot планує продовжити роботу над існуючим продуктом, проте вже під брендом UiPath.

Релокейта команди не планується – замість цього на базі української StepShot у UiPath відтепер з’явиться R&D у Львові.

«Сама компанія UiPath дуже зацікавлена активно розширювати існуючу команду в Україні найближчим часом, і вже оголосила про перші вакансії для українського офісу», – повідомили в стартапі.

UiPath – одна з найбільших компаній на світовому ринку програмного забезпечення в області штучного інтелекту, лідер на ринку Robotic Process Automation (RPA) в світі. Є одним з найуспішніших технологічних стартапів в історії (за станом на 30 квітня компанія отримала $ 1 млрд інвестицій і сумарно оцінюється в $7 млрд). Компанія заснована в Бухаресті в 2005 році, проте в 2017 перенесла штаб-квартиру в Нью-Йорк. На сьогодні у компанії налічується 32 офіси в 23 країнах та штат у майже 3000 співробітників.
Джерело: http://www.finsmes.com/…/uipath-buys-stepshot-to-add-proces…