Стартап, угода, бізнес-феномен року: підсумки 2019-го!
2020-01-02
Новорічне привітання Володимира Ставнюка-голови правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи З Новим Роком! З Різдвом Христовим!
2020-01-02

Розумні окуляри від Bosch проектують зображення прямо на сітківку

Прийдешня виставка CES 2020 обіцяє бути вкрай цікавою і цікавою для всіх любителів світу високих технологій. Крім традиційного анонса смартфонів і мобільних гаджетів, нас чекає не мало сюрпризів від самих різних виробників устаткування та комплектуючих.
Однією зі справжніх новинок повинні стати нові розумні окуляри від Bosch з технологією Light Drive. Здавалося б, що тут такого, чергові розумні окуляри. Але не поспішайте з висновками. Адже працюють окуляри зовсім не так, як ви очікуєте. Справа в тому, що зображення від смарт-окулярів проектується НЕ на скло розумного гаджета, а прямо вам на сітківку.
Варто зауважити, що на відміну від тих же Google Glass, нові окуляри практично не відрізняються від справжніх. Вся система важить менше 10 грамів і використовує мікроелектромеханічні сканер для відображення світлових хвиль безпосередньо на сітківку від голографічного елемента, вбудованого в лінзу.

Окуляри з технологією Light Drive могли б стати більш універсальною і зручною альтернативою розумним годинах, адже для їх використання навіть не доведеться дивитися на зап’ясті. Це зробить їх ідеальним аксесуаром для водіїв, мотоциклістів і велосипедистів. Окуляри можуть виводити повідомлення, списки, невеликі підказки та інше. А з огляду на особливий пристрій відображає системи, яка використовує поверхню очок як «дзеркало», зображення завжди буде видно користувачеві, адже воно проектується відразу ж на сітківку.

Bosch при цьому може інтегрувати новий дисплей і з рядом своїх власних інтелектуальних сенсорних чіпів, які можуть включати такі речі, як датчики барометричного тиску, компаси і акселерометри. Окуляри потребуватимуть такому обладнанні, щоб розширити свою можливу сферу застосування.

Як стверджують представники фірми Bosch, перші розумні окуляри такого роду почнуть випускатися вже в 2021 році.
Джерело: https://www.newsfactory.su/…/157868-bosch-smart-glasses-wor…