В європейському офісі ООН презентовано наявні державні програми для підтримки та розвитку інновацій в Україні
2019-10-09
ІННОВАЦІЙНІ ІНСТИТУТИ УКРАЇНИ В ЄВРОПЕЙСЬКОМУ ОФІСІ ООН
2019-10-10

РОЗВИТОК ІННОВАЦІЙНИХ ОБОРОННИХ ТЕХНОЛОГІЙ В УКРАЇНІ З ДІФКУ

Сьогодні представники Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Яна Підлісна начальник відділу комунікацій та стратегій розвитку та Андрій Винничук заступник начальника відділу міжнародної діяльності провели зустріч із представником компанії Institute for defense analyses (IDA) Gary Bliss членом науково-дослідницької групи відділу аналізу витрат та розробок Сполучених Штатів Америки.
Під час зустрічі з Gary Bliss було обговорено можливості розвитку інноваційних технологій у сфері оборонно-промислового комплексу України, та наявні фінансові інструменти Державної інноваційної фінансово-кредитної установи для реалізації інноваційних та інвестиційних проектів, можливі механізми імплементації новітніх технологій.
Institute for defense analyses (IDA) – некомерційна корпорація, штаб-квартира якої розташована в Олександрії, округ Колумбія, – працює в трьох сферах, кожна з яких відповідає актуальним інтересам суспільства: Центр систем та аналізів, Інститут науково-технічної політики та Центр комунікацій та обчислювальної техніки.
Саме завдяки об’єктивному аналізу, прогресивним науковим, технічним та аналітичним знанням IDA вирішує складні питання безпеки та космічної політики США. Робота IDA характеризується безперечною об’єктивністю та високою якістю.
Нагадаємо, що 5 червня 2019 року на запрошення партнерів ДІФКУ – Ліги оборонних підприємств України – відбувся візит делегації США в Україну стосовно вивчення потенціалу та нагальних проблем українських приватних виробників оборонно-промислового комплексу в Україні.
На перспективу основними джерелами фінансових ресурсів для розвитку оборонно-промислового комплексу в Україні визначені надходження від експорту озброєнь, приватні та іноземні інвестиції.
Державна інноваційна фінансово-кредитна установа відкрита для співпраці та колаборації!