Відбулася зустріч щодо організаційних питань проведення форуму «Innovation market 2020»
2020-01-22
Підписання мемрандуму про співпрацю та взаєморозуміння з компанією IC1101 INDIA
2020-01-27

Робоча зустріч з надзвичайним і повноважним послом України в КНР

Сьогодні, 24 січня 2020 року, в рамках розширеного засідання Комітету по державно-приватному партнерству при Торгово-промисловій палаті України відбулась робоча зустріч бізнесу з Надзвичайним і Повноважним Послом України в КНР Сергієм Олексійовичем Камишевим.

☝️На зустрічі була присутня Яна Підлісна заступниця голови правління ДІФКУ, яка під час свого виступу передала вітання Послу та усім учасникам засідання від Володимира Ставнюка. Голови правління Установи.


Також було виділено, що ДІФКУ – надійна платформа для залучення міжнародних та вітчизняних інвестицій у перспективні проєкти, стартапи та винаходи!
Адже Установа утворена з метою здійснення фінансової підтримки інноваційної діяльності суб’єктів господарювання різних форм власності. #ДІФКУ готова бути надійним партнером у інноваційній та інвестиційній діяльності на міжнародних ринках!

Також на зустрічі були присутні підприємства та організації, які мають взаємопов’язані інтереси з китайськими партнерами, або мають наміри виходу зі своєю продукцією на китайський ринок, що наразі є актуальною проблемою сьогодення.

Адже, зважаючи на те, що на сьогодні Китай стає головним торговим партнером України , обговорення актуальних питань торговельно-економічного співробітництва стає нагальною необхідністю!

Тому Державна інноваційна фінансово-кредитна установа принагідно дякує Торгово-промисловій палаті України за організацію та проведення актуального, інформативного та змістовного засідання ! Подібні ініціативи – запорука плідної інвестиційної співпраці та розвитку української економіки!