Тенденції, що спонукають до великих можливостей для інновацій у майбутньому
2020-07-09
До уваги колег та партнерів ДІФКУ!
2020-07-17

Революція у AgTech

     Сільське господарство швидко змінюється в сучасну епоху. Населення планети зростає загрозливими темпами, а споживчі переваги зміщуються в бік екологічно чистих товарів. Щоб не відставати від цих вимог, традиційна сільськогосподарська промисловість повинна прийняти нові технології, щоб зробити фермерство більш ефективними і налагодити автоматизацію виробництва.

     Зростаючий інтерес до AgTech відбивається на венчурних інвестиціях у стартапи AgTech. Згідно Pitchbook, за останні п’ять років в стартапи AgTech було інвестовано 6,7 млрд доларів, а в минулому році – лише 1,9 млрд доларів. До Вашої уваги – 8 стартапів AgTech, які прокладають шлях до революції в сільському господарстві.

  1. Big Wheelbarrow. Big Wheelbarrow пов’язує оптових покупців продуктів харчування з місцевими фермерами. Big Wheelbarrow дозволяє покупцям швидше і простіше працювати з незалежними фермерськими господарствами незалежно від їх розміру. Їх технологія дає можливість пропонувати своїм клієнтам місцеві продукти, не витрачаючи час і зусилля, які для цього потрібні. Ми знаємо, що швидко зростаючий споживчий попит на місцеву продукцію створює навантаження для мереж роздрібної торгівлі. Керування кількома постачальниками забирає багато часу і є вкрай неефективним. Щоб вирішити цю проблему, Big Wheelbarrow пропонує програмні рішення, які забезпечують: просте управління постачальниками на декількох ринках, дані в реальному часі для джерел, закупівель і маркетингових програм, скорочення і зниження витрат завдяки інтегрованій звітності.
  2. Vestaron. Vestaron Corporation запатентувала платформу для вироблення препаратів для захисту рослин від комах (інсектициди), використовуючи пептиди, отримані від павуків в Сполучених Штатах. Їхня продукція використовується в сільському господарстві, охороні здоров’я тварин і в спеціалізованих сільськогосподарських культурах, а також у побутових умовах для боротьби з шкідниками. Vestaron прагне витіснити людську залежність від традиційних синтетичних пестицидів біологічними пептидами, які набагато безпечніші для людей, птахів, риб, запилювачів і навколишнього середовища.
  3. Cainthus. Cainthus сьогодні розробляє найпередовіші у світі технології для молочних ферм – технології, які трансформують тварин, фермерів і виробництво продуктів харчування. Використовуючи комп’ютерний зір і штучний інтелект, їхні інтелектуальні камери спостерігають за діяльністю тварин, їхньої поведінки, здоров’я та на інші чинники, які можуть вплинути на виробництво. Вони перетворюють цю візуальну інформацію в дієві ідеї, які дозволяють фермеру приймати рішення на основі даних для поліпшення роботи ферми і здоров’я тварин.
  4. Rex Animal Health. Завдання Rex Animal Health – допомогти виробникам тваринної продукції і фермерам прогодувати світ – шляхом підвищення продуктивності, прогнозування та запобігання хвороб в стаді. Вони мають найбільшу в світі базу даних генотипів і фенотипів у худоби та інших тварин, що мають високу комерційну цінність і можуть відповісти на фундаментальні питання про хвороби і стійкість в глобальному постачанні продуктів харчування. Крім того, агробізнес може використовувати ці дані, щоб вдосконалити ланцюжок поставок, щоб визначити джерело потенційних хвороб харчового походження, знайти найбільш ефективних виробників, встановити оптимальні ціни для своїх товарів. Об’єднуючи дані з різних джерел і періодів часу, їхні ідеї можуть змінити: 1) спосіб, яким фармацевтичні компанії виявляють нові генні мішені і розробляють ліки, 2) спосіб, яким ветеринари керують хронічними захворюваннями у тварин, і 3) спосіб, яким спільнота розуміє і сприймає здоров’я тварин.
  5. Smallhold. Компанія самостійно виробляє субстрат на основі тирси, в який саджають міцелій – з якого виростають гливи. Бруклінський стартап автоматизує частину процесів. Системи клімат-контролю самостійно регулюють атмосферу в скляних камерах, а розумні датчики і камери безперервно відстежують температуру, рівень вологості, CO2 та стежать за зростанням грибів. В цілому ПО Smallhold відстежує 30 млн одиниць даних і налаштовує параметри вирощування таким чином, щоб отримати підвищений урожай. Розумна мережа датчиків дозволяє з точністю розрахувати, скільки кілограмів дозрілого продукту вийде на виході. У тиждень багатоярусна міні-ферма, в залежності від заповненості, зазвичай виробляє 18-50 кг грибів.Остаточний субстрат Smallhold не викидає – його віддають місцевим компаніям, які виробляють компост. В цілому компанія витрачає мінімум ресурсів на логістику – час йде тільки на транспортування субстрату (якому, на відміну від готової продукції, не потрібні системи клімат-контролю та спеціальні упаковки).
  6. Babylon Microfarms. Babylon Micro-farms стартап, який виробляє дистанційно керовані внутрішні гідропонні системи для вирощування свіжої зелені, овочів і салатної зелені.Програмна частина платформи пропонує налаштовані системи, які можна налаштувати практично на будь-яку рослину, а світлодіодні світильники замінять сонячне світло. В даний час пропонує 227 сортів насіння. Їх ферми вирощують свіжі продукти в 2 рази швидше, використовуючи на 90% менше води, ніж звичайне сільське господарство, без використання пестицидів або шкідливих хімічних речовин. Їхня бізнес-модель значно знижує початкові витрати на основі запатентованої платформи IoT, яка віддалено керує екосистемою ферм.
  7. Kiverdi. Технологія Kiverdi використовує всі природні мікроби для перетворення CO2 та інших газів в цінні поживні речовини, масла і продукти на основі біологічних продуктів. Вони створили серію комерційних рішень, які встановлюють нову планку в круговій економіці шляхом перетворення вуглецю. Маючи більше 50 патентів, виданих за технологією, розробленою НАСА, вони вирішують ключові проблеми ланцюжка поставок – від землекористування та водокористування до загальної ефективності, створюючи нові способи створення продуктів, які використовують існуючі ресурси і є менш шкідливими для нашої планети.
  8. Cambridge Crops. Компанія Cambridge Crops розробляє натуральні і їстівні покриття для продуктів, щоб продовжити термін зберігання широкого асортименту швидкопсувних товарів. Їх покриття регулюють обмін газів і уповільнюють зростання бактерій. Ці унікальні атрибути дозволяють радикально поліпшити термін придатності для всього: від авокадо і шпинату до м’яса і морепродуктів. Технологія Cambridge Crops легко інтегрується в існуючі пакувальні і технологічні лінії, що зводить до мінімуму необхідність зміни ланцюжка поставок. Збільшуючи термін максимальної свіжості, Cambridge Crops дозволяє виробникам продуктів харчування, переробникам харчових продуктів і роздрібним торговцям продовжити термін придатності, вийти на нові ринки і скоротити кількість відходів.