ДП «Держзовнішінформ», Triosan Holding Kft. та Державна інноваційна фінансово-кредитна установа підписали Меморандум про співпрацю
2020-07-21
Fintech Trends: тенденції, які формують фінанси в усьому світі
2020-08-06

Підтримка талановитих новаторів, науковців, студентів чи досвідчених підприємців – важливий фундамент інноваційного розвитку

     Підтримка талановитих новаторів, науковців, студентів чи досвідчених  підприємців – важливий фундамент інноваційного розвитку.
Саме тому Державна інноваційна фінансово-кредитна установа відкриває нову рубрику «Грантові програми», в якій ми будемо ділитись з Вами найактуальнішою інформацією щодо грантових програм та конкурсів.
Що ж саме ми пропонуємо?
По-перше, детальну інформацію по отриманню грантових коштів.
По-друге, професійну допомогу у поданні грантових заявок, а також відбір та повний супровід грантових програм.
Доречі, грантові кошти, як правило, надаються на безповоротній основі некомерційним організаціям або фізичним особам на реалізацію соціальних проектів, благодійних програм, на проведення досліджень, навчання та інші суспільно корисні цілі. Тож, сміливо можна сказати, що це – соціальна інвестиція у інновації.
Завдяки численним грантовим програмам реалізуються соціально важливі програми та сміливі інноваційні рішення.
Пошук та отримання гранту – досить непросте завдання, але завдяки нашій детальній інформації у наступних постах Ви впевнено зможете рухатись у вірному напрямку. І, можливо, завдяки нашій допомозі саме Ваш винахід отримає фінансову підтримку та світове визнання!
Обіцяємо, буде змістовно та корисно! Слідкуйте за новинами!