Команда ДІФКУ Вітає Вас та Ваші родини зі святом – католицьким Різдвом
2019-12-25
На Чернігівщині стартував безпрецедентний для області ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПРОЕКТ
2019-12-26

Підписано меморандум про співпрацю та взаєморозуміння із глобальною інвестплатформою Startup Networking

Сьогодні Яна Підлісна – заступниця голови правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи та Олександр Сорока – керівник глобальної інвестплатформи Startup.Networking підписали меморандум про співпрацю та взаєморозуміння.

Startup.Network допомагає залучити інвестиції для розвитку свого бізнесу, що діє, ідеї або стартапа, отримати позику на розвиток або масштабування або продати бізнес.
А також на сайті компанії можна:
• знайти інвестора або кредитора;
• отримати менторську або експертну оцінку;
• взяти участь в інкубаційних і акселеративному програмах;
• отримати позики і гранди від великих закордонних фондів;
• знайти члена в команди або співробітника для початківця або існуючого бізнесу;
• знайти замовника на свої послуги;
• або просто познайомитися або взяти участь в житті бізнес-спільноти в вашій країні.

Платформа Startup.Network швидко розвивається, залучаючи партнерів у багатьох країнах як СНД, Європи, так і в Америці, і скоро стане гігантом ринку венчурного інвестування за рахунок залучення до роботи найбільших фондів, корпорацій, менторських і експертних спільнот.
Варто відзначити, що компанія регулярно проводить в багатьох країнах світу Startup Battle – офлайн заходи бізнес-формату, що дозволяє наживо зустрітися з інвесторами і оцінити бізнес-ідеї стартапів.

Під час зустрічі було обговорено можливості інвестиційної співпраці, точки дотику та механізми взаємодії ДІФКУ та глобальної інвестплатформи.
Також Яна Підлісна розповіла про дієві механізми співпраці, шляхи залучення міжнародних та вітчизняних інвесторів у проекти та інноваційну діяльність Установи та репрезентувала можливості налагодження співробітництва із міжнародними установами та організаціями з метою підтримки та розбудови національної екосистеми.
Сподіваємось на ефективну та результативну співпрацю з нашими ІННОВАЦІЙНИМИ партнерами! Startup.Network.