Україна приваблива для інвесторів у сфері аутсорсингу бізнес-процесів
2019-12-24
ENERGY SECURITY FORUM 2019
2019-12-24

Підписано Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво з ТОВ “Євроіндекс”

Сьогодні в Державній інноваційній фінансово-кредитній установі Яна Підлісна – заступниця голови правління та представники компанії ТОВ “Євроіндекс” підписали Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво.

Основною метою підписання Меморандуму є створення міцної основи для співпраці та обміну інформацією, а також зміцнення зв’язків у сфері інвестиційного співробітництва та визначення наявних інвестиційних можливостей з метою заохочення інвестицій в сектори економіки України.

Слід зазначити, що ТОВ “Євроіндекс”- лідер серед виставкових компаній України у сфері виставок “бізнес для бізнесу”. У 2004 році, одна з перших в Україні, компанія була прийнята в члени Усесвітньої асоціації виставкової індустрії UFI.
Крім багаторічного досвіду в організації спеціалізованих міжнародних виставок і унікальних можливостей виставкового центру, “Євроіндекс” пропонує учасникам і відвідувачам високий рівень унікальних сервісів до, в час і після виставки. Адже компанія прагне до того, щоб рівень цих сервісів став стандартом де-факто в українському виставковому бізнесі.
Також компанія має членство в наступних організаціях і асоціаціях:
– Всесвітня асоціація виставкової індустрії UFI;
– Міжнародний виставковий союз CENTREX;
– Український союз промисловців і підприємців;
– Торгово-промислова палата України;
– Виставкова федерація України;
– Інтернет Асоціація України;
– Українська Асоціація Маркетингу.
– Українська асоціація директ-маркетингу
– Асоціація `Спортивна індустрія України`

Під час зустрічі із представниками компанії Яна Підлісна передала вітання від Володимира Ставнюка – голови правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи та репрезентувала інвестиційні можливості для плідної та результативної співпраці між Установою та ТОВ “Євроіндекс”!