Стартап RapidAPI з офісом в Україні залучив $ 25 млн
2019-12-19
Український голосовий асистент Senstone надійшов у продаж
2019-12-19

Підписано меморандум про взаєморозуміння та співробітництво з національним інвестором

Яна Підлісна – заступниця голови правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи та національний інвестор Кузьменко Дмитро Володимирович підписали меморандум про взаєморозуміння та співробітництво.

Основною метою підписання меморандуму є створення міцної основи для співпраці та обміну інформацією у сфері інвестиційного співробітництва, а також визначення наявних інвестиційних можливостей та проектів в Україні!

Слід зазначити, що пан Дмитро має суттєвий досвід інвестування у такі відомі проекти, як Green Wheels, Party Money, Terminova, Cardiomo, Delfast, Card Service, KBox, Ham.Lo project, SkyService, MyMobstr, inCafe, Futuline Studio, КБ ВИНТ, UTEK, Black Mark, Prosciuteria Wine&Deli, KGU Brass, UATAG.
В деякі з цих проектів він залучав зовнішні інвестиції, в деякі інвестував особисто або з партнерами.
Наразі Дмитро разом з партнерами працює над створенням закритого бізнес-акселератору, інвестує кошти в технологічні інноваційні стартапи, також приймає пропозиції від існуючих бізнес-проектів щодо інвестування та допомоги в розвитку.

Під час підписання меморандуму Яна Підлісна передала вітальне слово від Володимира Ставнюка – голови правління ДІФКУ, а також презентувала наявні фінансові інструменти, які пропонує Установа для розвитку та розбудови інноваційної складової України, розповіла про досвід Установи у залученні вітчизняних та міжнародних інвестицій в з метою популяризації проектів та стартапів. На зустрічі також був присутній Олександр Демченко фахівець з ведення проектів відділу інноваційних та інвестиційних проектів.
Державна інноваційна фінансово-кредитна установа дякує Дмитру Кузьменко за його активну та плідну діяльність у сфері інноваційної розбудови нашої екосистеми!