Інноваційне знайомство з містами України!
2019-06-07
Відбулася зустріч з представниками компанії “Йодіс Концентрат”
2019-06-07

Підписано Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво з Imad Abu Alrub президентом Українсько – Арабської Ділової Ради

Голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Володимир Ставнюк підписав Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво з Imad Abu Alrub президентом Українсько – Арабської Ділової Ради.
Метою підписання Меморандуму є налагодження співробітництва з фінансовими організаціями Країнами Сходу, урядовими та неурядовими організаціями з питань залучення фінансових ресурсів в економіку України і реалізація спільних інноваційних та інвестиційних проектів і програм.
Також сторони виявили зацікавленість в розвитку двостороннього співробітництва, яке необхідне для успішного розвитку торгових та інвестиційних процесів між Україною та Країнами Сходу.
Україна зацікавлена у розвитку торговельно-економічного співробітництва з Країнами Сходу це обумовлюється значним попитом на українську продукцію (насамперед металургії та сільського господарства, а також хімічної промисловості і машинобудування), можливістю диверсифікації джерел постачання енергоресурсів, значним інвестиційним потенціалом.